Статус замовлення x
Вийти з облікового запису
ico 0-800-21-78790-800-21-7879
Пошук шин
Ширина
Профіль
Діаметр
Reifen Finden

Згідно моделі авто
Виробник:
Модель:
Об’єм двигуна:
Рік виробництва:

Icon-a Icon-a
Вибрати розмір
Icon-b Icon-b
Вибрати шини
Icon-c Icon-c
Партнер з доставки та монтажу
Icon-d Icon-d
Безпечна оплата та замовлення

Зимові шини для легкових автомобілів

Взимку погода і дорожні умови можуть змінитися вельми різко. Зимові шині повинні забезпечувати високий рівень безпеки на сухій поверхні дороги, при низьких температурах повітря і коли дорога покрита льодом чи снігом. Знаком M + S (також, можливі варіанти: М&S або МS) позначають зимові і всесезонні шини, що символізує про можливість їх використання взимку. Деякі шини, окрім символу M + S, позначені символом сніжинки, що говорить про високий стандарт якості.

Стосовно гумової суміщі.

Зрозуміло, що дуже важливо мати відмінне зчеплення на дорогах, вкритих льодом і снігом. Щоб гарантувати надійне зчеплення з дорогою при низьких температурах повітря, зимові шини виготовляють з використанням спеціальних, стійких до низьких температур, сполук. Це забезпечує можливість адаптації шин до різних варіантів покриття дороги взимку.

Правильний малюнок протектора взимку.

Зимові шини наділяют малюнком протектора з широкими канавками і додатковими “ребрами”. “Ребра” мають здатність відкриватися і закриватися під час руху авто, що гарантує оптимальний рівень гальмування, та забезпечує стабільність і надійність зчеплення навіть в суворих дорожніх умовах.

Захист від аквапланування взимку.

Особливо взимку, існує ризик того, що шар води на поверхні дороги призведе до аквапланування. Наділені властивістю відводу води від поверхні контакту шини з дорогою, зимові шини здатні знизити ризик аквапланування і забезпечити високий рівень контролю авто.

Подорож за кордон: Перевіряйте правові вимоги країни

Перед поїздкою за кордон на автомобілі, завжди перевіряйте юридичні вимоги країни, щодо використання зимових шин, якщо погодні і, відповідно, дорожні умови є зимовими.

*За винятком коліс

Інформаційний лист

Якщо Ви бажаєте отримувати наші інформаційні листи по електронній пошті, то зареєструйтесь тут.

Організація

Способи оплати

© 1999-2019 Пропозиція Delticom / shyny.com.ua