БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Зимові шини для легкових автомобілівБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Зимові шини - для безпечної їзди по дорозі, вкритій льодом і снігом!

Взимку погода і дорожні умови можуть змінитися вельми різко. Зимові шині повинні забезпечувати високий рівень безпеки на сухій поверхні дороги, при низьких температурах повітря і коли дорога покрита льодом чи снігом. Знаком M + S (також, можливі варіанти: М&S або МS) позначають зимові і всесезонні шини, що символізує про можливість їх використання взимку. Деякі шини, окрім символу M + S, позначені символом сніжинки, що говорить про високий стандарт якості.

Стосовно гумової суміщі.

Зрозуміло, що дуже важливо мати відмінне зчеплення на дорогах, вкритих льодом і снігом. Щоб гарантувати надійне зчеплення з дорогою при низьких температурах повітря, зимові шини виготовляють з використанням спеціальних, стійких до низьких температур, сполук. Це забезпечує можливість адаптації шин до різних варіантів покриття дороги взимку.

Правильний малюнок протектора взимку.

Зимові шини наділяют малюнком протектора з широкими канавками і додатковими “ребрами”. “Ребра” мають здатність відкриватися і закриватися під час руху авто, що гарантує оптимальний рівень гальмування, та забезпечує стабільність і надійність зчеплення навіть в суворих дорожніх умовах.

Захист від аквапланування взимку.

Особливо взимку, існує ризик того, що шар води на поверхні дороги призведе до аквапланування. Наділені властивістю відводу води від поверхні контакту шини з дорогою, зимові шини здатні знизити ризик аквапланування і забезпечити високий рівень контролю авто.

Подорож за кордон: Перевіряйте правові вимоги країни

Перед поїздкою за кордон на автомобілі, завжди перевіряйте юридичні вимоги країни, щодо використання зимових шин, якщо погодні і, відповідно, дорожні умови є зимовими.

*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс
Потрібні шиномонтажні станції


Ваша станція технічного обсуговування
Шукаємо майстерні, що спеціалізуються на монтажі шин і бажають співпрацювати з нами.
Зареєструйтеся тут безкоштовно.