Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

X
Вам потрібна допомога?
Ми проведемо Вас
крок за кроком до
вибору потрібних
Вам шин.
Пошук шин
Ширина
Профіль
Діаметр
Reifen Finden

Згідно моделі авто
Виробник:
Модель:
Об’єм двигуна:
Рік виробництва:

Zip Code

or

City

У нас так просто купити шини

Вибрати розмір
Вибрати шини
Безпечна оплата та замовлення
Партнер з доставки та монтажу

Зимові Шини для легкових автомобілів

Взимку погода і дорожні умови можуть змінитися вельми різко. Зимові шині повинні забезпечувати високий рівень безпеки на сухій поверхні дороги, при низьких температурах повітря і коли дорога покрита льодом чи снігом. Знаком M + S (також, можливі варіанти: М&S або МS) позначають зимові і всесезонні шини, що символізує про можливість їх використання взимку. Деякі шини, окрім символу M + S, позначені символом сніжинки, що говорить про високий стандарт якості.

Стосовно гумової суміщі.

Зрозуміло, що дуже важливо мати відмінне зчеплення на дорогах, вкритих льодом і снігом. Щоб гарантувати надійне зчеплення з дорогою при низьких температурах повітря, зимові шини виготовляють з використанням спеціальних, стійких до низьких температур, сполук. Це забезпечує можливість адаптації шин до різних варіантів покриття дороги взимку.

Правильний малюнок протектора взимку.

Зимові шини наділяют малюнком протектора з широкими канавками і додатковими “ребрами”. “Ребра” мають здатність відкриватися і закриватися під час руху авто, що гарантує оптимальний рівень гальмування, та забезпечує стабільність і надійність зчеплення навіть в суворих дорожніх умовах.

Захист від аквапланування взимку.

Особливо взимку, існує ризик того, що шар води на поверхні дороги призведе до аквапланування. Наділені властивістю відводу води від поверхні контакту шини з дорогою, зимові шини здатні знизити ризик аквапланування і забезпечити високий рівень контролю авто.

Подорож за кордон: Перевіряйте правові вимоги країни

Перед поїздкою за кордон на автомобілі, завжди перевіряйте юридичні вимоги країни, щодо використання зимових шин, якщо погодні і, відповідно, дорожні умови є зимовими.

*Ціни вказані за одну шину та включають ПДВ і не включають вартість доставки
^