Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Гарантія і повернення

При отриманні товару у кур'єра чи у відділенні транспортної компанії видається товарно-транспортна накладна (або експрес-накладна), яка і є гарантійним документом. Якщо під час монтажу виявлено фабричний брак - продукція підлягає заміні.

У випадку виникнення дефектів під час експлуатації шин проводиться незалежна експертиза. Наші менеджери нададуть консультацію щодо процедури експертизи. Усі витрати на проведення експертизи несе покупець. У разі позитивного висновку Укрсепро, виконується заміна товару, відшкодування витрат, пов'язаних з експертизою і транспортних відправлень. За відсутності даного товару у наявності, виконується повернення грошових коштів, або буде запропоновано альтернативний товар.

Згідно Закону України “Про захист прав споживачів” клієнт має право на обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів, якщо цей товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Ми хочемо, щоб Ви були задоволені замовленими у нас товарами. Тому Ви маєте право повернути всі придбані у нас товари протягом 30 днів. Це зобов'язання виходить за межі правових вимог.

Ми готові забрати товар у Вас. Однак, хотіли би звернути Вашу увагу на те, що ми будемо робити тільки 1 (одну) спробу. Якщо ця спроба буде успішною, ми візьмемо на себе витрати по поверненню товару. Якщо товар не вдасться забрати з Вашої вини - отже така спроба не буде вдалою - ми хотіли би звернути Вашу увагу на те, що Ви повинні повернути нам товар негайно і в будь-якому випадку не пізніше 14 днів з дня, коли була зроблена спроба. Товар повинен бути повернутий або переданий нам. При цьому Ви берете на себе витрати по поверненню товару. Термін повернення буде вважатись дотриманим, якщо Ви відправите товар не пізніше 14 днів з дня першої спроби повернення.
У випадку, якщо Вам необхідно повернути товар до нас, ми залишаємо за собою право відмовитися від повернення вартості покупки до повернення товару.

^