БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Відновлені шини


Відновленні шини

Відновленні шини є хорошою дешевою альтернативою для водіїв з обмеженим бюджетом, які шукають хороші якісні шини. Під час виробництва цих шин застосовують спеціальні технології. Завдяки цьому, на шини наварюють новий гумовий шар и відтискають протектор. Відновленні шини стають більш популярним на ринку і можуть бути знайдені в широкому діапазоні як від виробників преміум-класу , так і від виробників, які пропонують продукцію за більш доступними цінами. Відновленні шини виробляються в різних розмірах для різних діаметрів обода і з різною глибиною протектора.

Відновленні шини високої якості.

Деякі відновленні шини можуть легко конкурувати з новими шинами. Відновленні зимові шини часто, показують на тестах оптимальний рівень зчеплення з дорогою, покритою снігом. Крім того, показники гальмування і керованості відновленних шин також не є поганими. Єдиним недоліком цього типу шин є те, що вони швидше зношуються. Рівень зносу цих шин приблизно на 30% вищий в порівнянні з новими шинами. Ось чому відновленні шини дешевщі. Ви можете заощадити до 50% коштів.

Із властивостей відновленних шин.

Як правило, шини можуть бути відновлені тільки один раз і повинні відповідати ряду вимог. Наприклад, корпус шини не повиннен бути пошкоджений. Таким чином, виробники повинні забезпечувати стандарти безпеки.

Значний внесок у захист навколишнього середовища.

Відновлення і використання відновлених шин не просто заощадить ващі кошти. Це також вклад в охорону довкілля , так як відновлення шин дозволяє зберігати корисні копалини, паливо та менше забруднювати довкілля. Принаймні, 28,5 літрів бензину потрібно для того, щоб виробити нову шину. Виготовлення відновленної шини дозволяє на 20% зменшити використання необхідних матеріалів.

We fit
your tyres!

Choose one of our
fitting partners
in your area:

*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс

Clients opinions

Shop rating
more