Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Відновлені шини

Відновленні шини

Відновленні шини є хорошою дешевою альтернативою для водіїв з обмеженим бюджетом, які шукають хороші якісні шини. Під час виробництва цих шин застосовують спеціальні технології. Завдяки цьому, на шини наварюють новий гумовий шар и відтискають протектор. Відновленні шини стають більш популярним на ринку і можуть бути знайдені в широкому діапазоні як від виробників преміум-класу , так і від виробників, які пропонують продукцію за більш доступними цінами. Відновленні шини виробляються в різних розмірах для різних діаметрів обода і з різною глибиною протектора.

Відновленні шини високої якості.

Деякі відновленні шини можуть легко конкурувати з новими шинами. Відновленні зимові шини часто, показують на тестах оптимальний рівень зчеплення з дорогою, покритою снігом. Крім того, показники гальмування і керованості відновленних шин також не є поганими. Єдиним недоліком цього типу шин є те, що вони швидше зношуються. Рівень зносу цих шин приблизно на 30% вищий в порівнянні з новими шинами. Ось чому відновленні шини дешевщі. Ви можете заощадити до 50% коштів.

Із властивостей відновленних шин.

Як правило, шини можуть бути відновлені тільки один раз і повинні відповідати ряду вимог. Наприклад, корпус шини не повиннен бути пошкоджений. Таким чином, виробники повинні забезпечувати стандарти безпеки.

Значний внесок у захист навколишнього середовища.

Відновлення і використання відновлених шин не просто заощадить ващі кошти. Це також вклад в охорону довкілля , так як відновлення шин дозволяє зберігати корисні копалини, паливо та менше забруднювати довкілля. Принаймні, 28,5 літрів бензину потрібно для того, щоб виробити нову шину. Виготовлення відновленної шини дозволяє на 20% зменшити використання необхідних матеріалів.

Про нас:

Цей сайт належить ТОВ “Делтіком”, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великий вибір та вигідні ціни на шини. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі.

Вибір і якість:

  • всього більше 100 марок шин і
  • більше 35.000 типів шин у всіх Online-магазинах
  • ми продаємо шини високої якості
^