Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Наші загальні умови укладення договорів

§ 1 Укладення договору/процес розміщення замовлення/зберігання тексту договору

За допомогою нашого інтернет-порталу Ви маєте можливість замовляти наведені там товари шляхом заповнення формуляру замовлення через мережу Інтернет або по телефону. Замовлення, зроблені по телефону, а також через мережу Інтернет, матимуть однакову юридичну силу. Шляхом оформлення замовлення Ви приймаєте ці загальні умови укладення договорів як обов’язкові для виконання і підтверджуєте Ваше бажання придбати замовлені товари. Про отримання Вашого замовлення ми повідомимо Вас шляхом підтвердження отримання; таке підтвердження отримання не вважається прийомом замовлення. Договір набирає чинності з моменту отримання товару за Вашої згоди, однак не пізніше ніж протягом 14-денного терміну, що надається Вам для розірвання договору. Ви маєте право і Вам слід зберегти та/чи роздрукувати наші загальні умови укладення договорів.

§ 2 Загальні умови доставки та оплати

Інформацію щодо витрат на пакування та відправку, а також умов оплати Ви можете знайти в умовах доставки та оплати відповідного інтернет-порталу. У випадку поставок за кордон ми залишаємо за собою право за необхідності обмежувати вибір способів оплати.

§ 3 3 Повідомлення про розірвання договору

Ви маєте право на розірвання договору без зазначення причин протягом 14 днів у письмовій формі (наприклад, у формі листа, факсу, електронного листа) або шляхом повернення речі у тих випадках, коли річ була передана Вам до закінчення строку повернення. Строк повернення розпочинається після отримання даного повідомлення у письмовій формі, але не раніше надходження товару до набувача (у разі повторних поставок ідентичних товарів термін повернення розпочинається не раніше надходження першої часткової поставки), а також не раніше виконання наших зобов‘язань щодо інформування. Для дотримання строку розірвання договору є достатнім вчасно відправити заяву про розірвання договору чи повернути річ. Заява про розірвання договору надсилається у наступний спосіб:

  • Ел. пошта: ukraina@delti.com чи
  • ТОВ “Делтіком", вул Ш. Руставелі 7, 79005, м. Львів

Просимо Вас добровільно зазначити причину Вашого розірвання договору в рамках Вашої заяви про розірвання договору, а також ми проводимо збір подальшої інформації, необхідної для швидкої та ефективної обробки заяви. Для того, щоб повернення товару не викликало у Вас труднощів, ми заберемо товари у Вас та повернемо сплачену суму рахунку, використовуючи Ваші банківські реквізити, що зберігаються у нас.

§ 4 Правові наслідки розірвання договору

У разі фактичного розірвання договору, те, що було виконано за зобов'язаннями і отримано обома сторонами, підлягає поверненню. Поверненню також може підлягати використання (відсотки). У разі якщо повернення того, що було виконано за зобов'язаннями, та повернення використання (вигода від користування) є неможливим, лише частково можливим чи можливим в погіршеному стані, Ви зобов'язані відшкодувати нам вартість у відповідному обсязі. За погіршення стану речі та використання Ви зобов'язані відшкодувати вартість лише у тому випадку, якщо використання та погіршення стану спричинені таким поводженням з річчю, що виходить за межі перевірки властивостей та принципу функціонування речі. Під "перевіркою властивостей та принципу функціонування" мається на увазі тестування та випробування даного товару у тій мірі, як можливою та прийнято в магазинах.

У разі розірвання договору ми заберемо у Вас речі, що можуть бути відправлені посилкою, а також ті, що не можуть бути відправлені. Зобов'язання щодо повернення оплати повинні бути виконані протягом 30 днів. Цей строк починається для Вас з моменту відправлення заяви про розірвання договору або відправлення речі, для нас строк починається з моменту отримання заяви або речі.

§ 5 Збереження права власності

Всі товари, що ми постачаємо, залишаються у нашій власності поки Ви чи особа, що прийняла товари, не виконала всі наші вимоги. Це також стосується вимог, що можуть виникати у майбутньому. У рамках здійснення наших прав на збереження права власності ми маємо право на негайне повернення нам товару без будь-якого права утримання, за виключенням випадків наявності встановлених на законних підставах та безперечних зустрічних вимог.

§ 6 Інформація про обслуговування клієнтів та діючі гарантійні умови

На всі недоліки придбаної речі, що виникають протягом законного гарантійного строку тривалістю в 1 рік, розповсюджуються передбачені законом претензії на Ваш вибір. Якщо всупереч очікуванням з Вашим замовленням виникають проблеми, зверніться, будь ласка, за електронною адресою: ukraina@delti.com.

Інтернет-сторінки пропонуються нами у вигляді, який ми вважаємо прийнятним. Ми не гарантуємо, що інтернет-портали відповідатимуть Вашим вимогам та знаходитимуться у Вашому розпорядженні у будь-який час, безперервно, своєчасно, безпечно та безпомилково. Користування інтернет-порталами здійснюється на Ваш особистий ризик; зокрема ми не несемо жодної відповідальності за результати користування інтернет-порталами та достовірність інформації, отриманої на інтернет-порталах.

§ 7 Захист інтелектуальної власності

Тексти, зображення, звуки, графіка, анімація та відео, а також їх розміщення на нашому сайті охороняються Законом «Про авторське право і суміжні права». Забороняється копіювати, розповсюджувати, змінювати чи розголошувати третім особам зміст цього веб-сайту. Авторські права на деякі зображення, що містяться на нашому веб-сайті, належать третім особам. Якщо інше не зазначено, всі фірмові знаки на нашому веб-сайті захищені законодавством про захист прав на товарні знаки. Ні ми, ні треті особи не надають через веб-сайт ліцензій на користування об’єктами інтелектуальної власності.

§ 8 Зобов’язання щодо інформування

Під час реєстрації необхідно надати інформацію про себе та свою адресу, що є необхідною під час процесу розміщення замовлення, таким чином, ми зберігаємо цю інформацію для Вас. Ви можете самостійно змінити дані під час замовлення або пізніше в меню «Мої замовлення» чи «Контактна інформація» (в залежності від інтернет-порталу). Після реєстрації Ви отримаєте логін та пароль до Вашого аккаунту. Ви повинні забезпечити, щоб логін і пароль до Вашого аккаунту не були передані третім особам. У випадку несанкціонованого користування Вашим паролем чи аккаунтом Ви повинні негайно повідомити про це компанію Делтіком. Кожна сторона договору має право в будь-який момент закрити Ваш аккаунт без зазначення причин. У цьому випадку компанія Делтіком закриває Ваш аккаунт та всі збережені дані або видаляє їх.

^