Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Шини run-flat

Шини run-flat

Шини run-flat можуть бути корисними під час потрапляння у надзвичайну ситуацію. Цей тип шин дозволяє безпечне пересуваня на авто у разі значної втрати тиску повітря у шинах. Незалежно від того, яку модель такого типу шин ви оберете, у разі втрати тиску в шинах, ви можете продовжити рух на транспортному засобі ще біля 100 км , зі швидкістю не більше ніж 80 км / г. Таким чином, водії можуть доїхати до гаражу або найближчого шиномонтажу, не чекаючи допомоги на дорозі.

Структура шин run-flat

Шини run-flat наділені спеціальними бічними стінками, які і дозволяють шині тримати форму у разі проколу. Ці спеціальні бічні стінки запобігають стиранню покришок і їх вибуху у разі проколу. Ще одною особливістю цих спеціальних бічних стінок є те, що вони відіграють певну роль у зв'язку між функціонуванням підсилювача керма і гальмівною системою. Шини run-flat встановлюють на спеціальні диски для того, щоб переконатися, чи не відходять вони від обода диска.

Оптичний сигнал у разі проколу

У разі потенційного пошкодження шини і втрати тиску повітря (наприклад, прокол), водій повинен бути проінформований за допомогою спеціального оптичного сигналу на приладовій панелі авто. Для цього авто повинно бути обладнане спеціальними датчиками контролю тиску у шинах. Хоча шини Flat Run трохи важче, ніж звичайні шини, при їх використанні ненемає гострої необхідності у наявності запасного колеса, що впливає на загальну вагу транспортного засобу. Тому вплив на поведінку транспортного засобу або витрата палива виявляється дуже незначним.

Про нас:

Цей сайт належить ТОВ “Делтіком”, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великий вибір та вигідні ціни на шини. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі.

Вибір і якість:

  • всього більше 100 марок шин і
  • більше 35.000 типів шин у всіх Online-магазинах
  • ми продаємо шини високої якості
^