БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Шини run-flatБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Шини run-flat

Шини run-flat можуть бути корисними під час потрапляння у надзвичайну ситуацію. Цей тип шин дозволяє безпечне пересуваня на авто у разі значної втрати тиску повітря у шинах. Незалежно від того, яку модель такого типу шин ви оберете, у разі втрати тиску в шинах, ви можете продовжити рух на транспортному засобі ще біля 100 км , зі швидкістю не більше ніж 80 км / г. Таким чином, водії можуть доїхати до гаражу або найближчого шиномонтажу, не чекаючи допомоги на дорозі.

Структура шин run-flat

Шини run-flat наділені спеціальними бічними стінками, які і дозволяють шині тримати форму у разі проколу. Ці спеціальні бічні стінки запобігають стиранню покришок і їх вибуху у разі проколу. Ще одною особливістю цих спеціальних бічних стінок є те, що вони відіграють певну роль у зв'язку між функціонуванням підсилювача керма і гальмівною системою. Шини run-flat встановлюють на спеціальні диски для того, щоб переконатися, чи не відходять вони від обода диска.

Оптичний сигнал у разі проколу

У разі потенційного пошкодження шини і втрати тиску повітря (наприклад, прокол), водій повинен бути проінформований за допомогою спеціального оптичного сигналу на приладовій панелі авто. Для цього авто повинно бути обладнане спеціальними датчиками контролю тиску у шинах. Хоча шини Flat Run трохи важче, ніж звичайні шини, при їх використанні ненемає гострої необхідності у наявності запасного колеса, що впливає на загальну вагу транспортного засобу. Тому вплив на поведінку транспортного засобу або витрата палива виявляється дуже незначним.

We fit
your tyres!

Choose one of our
fitting partners
in your area:

*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс

Clients opinions

Shop rating
more