Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Шини для легких вантажівок

Шини для легких вантажівок і комерційних автомобілів

Шини для легких вантажівок ("LLKW") поєднують у собі переваги шин для легкових автомобілів з високими вимогами вантажних шин . LLKW шини, як правило, встановлюють на комерційні транспортні засоби, що працюють на досить високих швидкостях.

Шини для легких вантажівок і комерційних автомобілів - зручно та швидко

Сучасні фургони використовуються для перевезення різних вантажів, живих істот. З допомогою LLKW шин, на легких вантажівках можно пересуватися на високих швидкостях. Ці шини забезпечують кращу керованість авто. Рівень шуму цих шин під час руху авто дуже низький, приблизно такий же, як і у легкових шин.

LLKW шини – це шині для більш високих навантажень

Шини для легких вантажівок повинні витримувати більш високі показники навантаження, ніж шини для легкових авто. Ось чому такі шини виготовляють з посиленим каркасом. Оскільки ці шини можуть нести більш тяжкі вантажі, вони підходять для сучасних комерційних автомобілів. Через специфіку конструкції, шини для легких вантажівок схожі на автомобільні шини.

Економія і довговічність.

Низький опір коченню LLKW шин забезпечує зниження зносу і, відповідно, довгий пробіг. Через те, що шини для легких вантажівок економічні, їх регулярно купляють дилери виробників авто і оператори.

Про нас:

Цей сайт належить ТОВ “Делтіком”, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великий вибір та вигідні ціни на шини. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі.

Вибір і якість:

  • всього більше 100 марок шин і
  • більше 35.000 типів шин у всіх Online-магазинах
  • ми продаємо шини високої якості
^