§ 1Укладення договору/процес розміщення замовлення/зберігання тексту договору

За допомогою нашого інтернет-порталу Ви маєте можливість замовляти вказані там товари шляхом заповнення формуляру замовлення через мережу Інтернет або по телефону. Замовлення, зроблені по телефону, а також через мережу Інтернет, матимуть однакову юридичну силу. Шляхом оформлення замовлення Ви приймаєте ці Загальні умови укладення договорів як обов’язкові для виконання і підтверджуєте Ваше бажання придбати замовлені товари. Про отримання Вашого замовлення ми повідомимо Вас шляхом підтвердження отримання. Таке підтвердження отримання не вважається прийомом замовлення. Договір набирає чинності з моменту отримання товару з Вашої згоди, однак не пізніше ніж протягом 14-денного терміну, що надається Вам для розірвання договору. Ви маєте право і Вам слід зберегти та/чи роздрукувати наші Загальні умови укладення договорів.

§ 2 Загальні умови доставки та оплати

Інформацію щодо витрат на пакування та відправку, а також умов оплати Ви можете знайти в умовах доставки та оплати відповідного інтернет-порталу. У випадку поставок за кордон ми залишаємо за собою право у разі потреби обмежувати вибір способів оплати.

§ 3 Повідомлення про розірвання договору

Ви маєте право на розірвання договору без зазначення причин протягом 14 днів у письмовій формі (наприклад, у формі листа, факсу, електронного листа) або шляхом повернення товару у тих випадках, коли товар був переданий Вам до закінчення строку повернення. Строк повернення розпочинається після отримання даного повідомлення у письмовій формі, але не раніше надходження товару до набувача (у разі повторних поставок ідентичних товарів термін повернення розпочинається не раніше надходження першої часткової поставки), а також не раніше виконання наших зобов‘язань щодо інформування. Для дотримання строку розірвання договору є достатнім вчасно відправити заяву про розірвання договору чи повернути товар. Заява про розірвання договору надсилається у наступний спосіб:

Просимо Вас добровільно зазначити причину Вашого розірвання договору в рамках Вашої заяви про розірвання договору, а також ми проводимо збір подальшої інформації, необхідної для швидкої та ефективної обробки заяви. Для того, щоб повернення товару не викликало у Вас труднощів, ми заберемо товари у Вас та повернемо сплачену суму рахунку, використовуючи Ваші банківські реквізити, що зберігаються у нас.

§ 4 Наслідки розірвання договору

У разі фактичного розірвання договору, те, що було виконано за зобов'язаннями і отримано обома сторонами, підлягає поверненню. У разі, якщо повернення того, що було виконано за зобов'язаннями, є неможливим, лише частково можливим чи можливим в погіршеному стані, Ви зобов'язані відшкодувати нам вартість у відповідному обсязі. За погіршення стану товару та використання Ви зобов'язані відшкодувати вартість лише у тому випадку, якщо використання та погіршення стану спричинені таким поводженням з товаром, що виходить за межі перевірки властивостей та функціонування товару.

У випадку, якщо Вам необхідно повернути товар до нас, ми залишаємо за собою право відмовитися від повернення вартості покупки до повернення товару.

Ми готові забрати товар у Вас. Однак, хотіли би звернути Вашу увагу на те, що ми будемо робити тільки 1 (одну) спробу. Якщо ця спроба буде успішною, ми візьмемо на себе витрати по поверненню товару. Якщо товар не вдасться забрати з Вашої вини - отже така спроба не буде вдалою - ми хотіли би звернути Вашу увагу на те, що Ви повинні повернути нам товар негайно і в будь-якому випадку не пізніше 14 днів з дня, коли була зроблена спроба. Товар повинен бути повернутий або переданий нам. При цьому Ви берете на себе витрати по поверненню товару. Термін повернення буде вважатись дотриманим, якщо Ви відправите товар не пізніше 14 днів з дня першої спроби повернення.

§ 5 Наша пропозиція про повернення товару протягом 30 днів

Ми хочемо, щоб Ви були задоволені замовленими у нас товарами. Тому Ви маєте право повернути всі придбані у нас товари протягом 30 днів. Це зобов'язання виходить за межі правових вимог, згідно з якими Вам надається право на розірвання договору тільки протягом 14 днів після отримання товару.
Ми готові забрати товар у Вас. Однак, хотіли би звернути Вашу увагу на те, що ми будемо робити тільки 1 (одну) спробу. Якщо ця спроба буде успішною, ми візьмемо на себе витрати по поверненню товару. Якщо товар не вдасться забрати з Вашої вини - отже така спроба не буде вдалою - ми хотіли би звернути Вашу увагу на те, що Ви повинні повернути нам товар негайно і в будь-якому випадку не пізніше 14 днів з дня, коли була зроблена спроба. Товар повинен бути повернутий або переданий нам. При цьому Ви берете на себе витрати по поверненню товару. Термін повернення буде вважатись дотриманим, якщо Ви відправите товар не пізніше 14 днів з дня першої спроби повернення. У випадку, якщо Вам необхідно повернути товар до нас, ми залишаємо за собою право відмовитися від повернення вартості покупки до повернення товару.

§ 6 Збереження права власності

Всі товари, що ми постачаємо, залишаються у нашій власності поки Ви чи особа, що прийняла товари, не виконала всі наші вимоги. Це також стосується вимог, що можуть виникати у майбутньому. У рамках здійснення наших прав на збереження права власності ми маємо право на негайне повернення нам товару без будь-якого права утримання, за виключенням випадків наявності встановлених на законних підставах зустрічних позовів.

§ 7 Інформація про обслуговування клієнтів та діючі гарантійні умови

На всі недоліки придбаної речі, що виникають протягом законного гарантійного строку тривалістю в 1 рік, розповсюджуються передбачені законом претензії на Ваш вибір. Якщо всупереч очікуванням з Вашим замовленням виникають проблеми, зверніться, будь ласка, за електронною адресою: ukraina@delti.com.

Інтернет-сторінки пропонуються нами у вигляді, який ми вважаємо прийнятним. Ми не гарантуємо, що інтернет-портали відповідатимуть Вашим вимогам та знаходитимуться у Вашому розпорядженні у будь-який час безперервно, своєчасно, безпечно та безпомилково. Користування інтернет-порталами здійснюється на Ваш особистий ризик; зокрема ми не несемо жодної відповідальності за результати користування інтернет-порталами та достовірність інформації, отриманої на інтернет-порталах.

§ 8 Захист інтелектуальної власності

Тексти, зображення, звуки, графіка, анімація та відео, а також їх розміщення на нашому сайті охороняються Законом «Про авторське право і суміжні права». Забороняється копіювати, розповсюджувати, змінювати чи розголошувати третім особам зміст цього веб-сайту. Авторські права на деякі зображення, що містяться на нашому веб-сайті, належать третім особам. Якщо інше не зазначено, всі фірмові знаки на нашому веб-сайті захищені законодавством про захист прав на товарні знаки. Ні ми, ні треті особи не надають через веб-сайт ліцензій на користування об’єктами інтелектуальної власності.

§ 9 Зобов’язання щодо інформування

Під час реєстрації необхідно надати інформацію про себе та свою адресу, що є необхідною під час процесу розміщення замовлення. Ми зберігаємо цю інформацію для Вас. Ви можете самостійно змінити дані під час замовлення або пізніше в меню «Перевірити статус замовлення» або «Мої замовлення» (в залежності від інтернет-порталу). Після реєстрації Ви отримаєте логін та пароль до Вашого облікового запису. Ви повинні забезпечити, щоб логін і пароль не були передані третім особам. У випадку несанкціонованого користування Вашим паролем чи обліковим записом Ви повинні негайно повідомити про це компанію Делтіком. Кожна сторона договору має право в будь-який момент закрити Ваш обліковий запис без зазначення причин. У цьому випадку компанія Делтіком закриває або видаляє Ваш обліковий запис та всі збережені дані.

§ 10 Законодавство, яке застосовується

Покупець та продавець намагатимуться вирішити всі суперечки шляхом переговорів за взаємною згодою, в дусі передової ділової практики. Якщо суперечки неможливо вирішити мирним способом, то вони будуть вирішуватися виключно згідно із законодавством України.