Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Умови доставки i оплати

Умови доставки і оплати

Доставка

Доставка шин здійснюється транспортною компанією “Нова Пошта”. Термін доставки в середньому становить 2-4 дні залежно від віддаленості міста і термінів оплати.

Ціни на нашому сайті вказані за одну шину та включають ПДВ і не включають вартість доставки. При покупці тільки 1 одиниці товару вартість може бути вище зазначеної.

Доставка оплачується згідно з тарифами транспортної компанії. При цьому комісія транспортної компанії за страхування товару і зворотній переказ коштів - 2% від вартості товару.

Дізнатися орієнтовну вартість доставки можна, зателефонувавши за номером нашої гарячої лінії 0-800-21-7879, або на сайті транспортної компанії:novaposta


Необхідно обов'язково оглянути товар перед отриманням, в іншому випадку жодні претензії щодо зовнішнього вигляду розглядатись не будуть.

Оплата

Можливі два способи оплати: оплата готівкою та передоплата.

Оплата готівкою можлива при отриманні на складі транспортної компанії або при доставці кур’єрською службою «до дверей».

Передоплата здійснюється на розрахунковий рахунок продавця. Після оформлення замовлення Ви отримаєте електронного листа з підтвердженням замовлення і банківськими реквізитами для його оплати.

Оплата проводиться виключно у національній валюті.

Більш конкретно вартість, терміни доставки і додаткову інформацію просимо уточнювати у наших операторів за телефоном: 0-800-21-7879

^