Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Умови купівлі, доставки і оплати

Доставка шин з Європи

Доставка шин відбувається безпосередньо з території Європи з наших європейських складів як міжнародне поштове відправлення. Ціна таких шин на сайті складається з вартості самих шин, а також містить збір за кур’єрську доставку відправлення в Україну. При замовленні двох та більше шин вартість доставки вже включена в ціну товару на сайті.

Для уникнення сплати додаткових митних зборів ми рекомендуємо робити замовлення, загальна вартість шин у якому не перевищує 100 € на одного отримувача (фізичну особу). Також можна зробити додаткове замовлення на іншу фізичну особу (родича, друга, знайомого).

Доставка шин з Європи здійснюється кур’єрською службою Міст Експрес (Meest Express) “до дверей” одержувача протягом 2 тижнів. У випадку “гарячого” сезону на складах можуть виникати перевантаження у відправках і, як наслідок, додаткова затримка. Перед доставкою шин безпосередньо на Вашу адресу Вам зателефонують і узгодять зручний час.

Оплата можлива лише готівкою при доставці кур’єрською службою «до дверей». Оплата проводиться виключно у національній валюті.

Доставка шин з українських складів

Доставка шин зі складів на території України здійснюється транспортною компанією “Нова Пошта”. Термін доставки 1-4 дня залежно від віддаленості міста і термінів оплати.

Можливі два способи оплати: оплата готівкою та передоплата.

Оплата готівкою можлива при отриманні на складі транспортної компанії або при доставці кур’єрською службою «до дверей». Доставка оплачується згідно тарифів транспортної компанії. При цьому комісія транспортної компанії за страхування товару і зворотній переказ коштів - 2% від вартості товару.

Передоплата здійснюється на розрахунковий рахунок продавця. За умови передоплати безготівкою і замовленні комплекту шин для більшості шин ціна транспортування вже включена в ціну шин на сайті. Після оформлення замовлення Ви отримаєте електронного листа з підтвердженням замовлення і банківськими реквізитами для його оплати.

Оплата проводиться виключно у національній валюті.

Більш конкретно терміни доставки і додаткову інформацію просимо уточнювати у наших операторів за телефоном: 0-800-21-7879

^