БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Літні шини для легкових автомобілівБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Літні шини – відмінне зчеплення гарантовано!

У період з квітня по жовтень, літні шини це правильний вибір для оснащення транспортних засобів. Навіть на сухих дорогах і в помірних погодних умовах, ваші шини повинні відповідати найвищим вимогам і стандартам безпеки.

Правильний вибір для літа літні шини

Їх гумова суміш менш еластична, у порівнянні з зимовими шинами, особливо при більш високих температурах . Отже, рівень опору коченню і знос повинен бути менше, а комфорту від їзди за рахунок більш низької шумності гуми, більше. Крім того, літня гума показує кращі результати, коли йдеться про величину пробігу і стабільність рульового управління. Ще одна перевага літніх шин це зниження витрати палива.

Оптимальний спектр продуктивності літніх шин

<р> Літні шини намагаються розробляти універсальними, в плані можливості справлятися з унікальними погодними умовами, які переважають влітку. Ці шини призначені для поїздок по сухим і мокрим поверхням дороги і при високих температурах повітря. Щоб нормально справлятися з такими умовами, літні шини наділяють

  • "ребрами",
  • малюнком протектора і
  • канавками

забезпечуючи таким чином оптимальний спектр продуктивності для літніх умов. Всю інформацію про конкретну літню шину можна знайти на її боковій стінці: індекс навантаження і швидкості, розмір.

Безпечною глибиною протектора

Нової зимової шини є 8 мм. . Більш низька глибина може знизити рівень зчеплення шини з мокрою дорогою. Занадто низький рівень глибини протектора підвищує ризик аквапланування і значно збільшує гальмівний шлях авто. Для безпечної, комфортної і приємної їзди ви можете спробувати придбати літні шини на сайті shyny.com.ua.

We fit
your tyres!

Choose one of our
fitting partners
in your area:

Clients opinions

Shop rating
more
x