Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

X
Вам потрібна допомога?
Ми проведемо Вас
крок за кроком до
вибору потрібних
Вам шин.
Пошук шин
Ширина
Профіль
Діаметр
Reifen Finden

Згідно моделі авто
Виробник:
Модель:
Об’єм двигуна:
Рік виробництва:

Zip Code

or

City

У нас так просто купити шини

Вибрати розмір
Вибрати шини
Безпечна оплата та замовлення
Партнер з доставки та монтажу

Літні шини для легкових автомобілів

У період з квітня по жовтень, літні шини це правильний вибір для оснащення транспортних засобів. Навіть на сухих дорогах і в помірних погодних умовах, ваші шини повинні відповідати найвищим вимогам і стандартам безпеки.

Правильний вибір для літа літні шини

Їх гумова суміш менш еластична, у порівнянні з зимовими шинами, особливо при більш високих температурах . Отже, рівень опору коченню і знос повинен бути менше, а комфорту від їзди за рахунок більш низької шумності гуми, більше. Крім того, літня гума показує кращі результати, коли йдеться про величину пробігу і стабільність рульового управління. Ще одна перевага літніх шин це зниження витрати палива.

Оптимальний спектр продуктивності літніх шин

<р> Літні шини намагаються розробляти універсальними, в плані можливості справлятися з унікальними погодними умовами, які переважають влітку. Ці шини призначені для поїздок по сухим і мокрим поверхням дороги і при високих температурах повітря. Щоб нормально справлятися з такими умовами, літні шини наділяють

  • "ребрами",
  • малюнком протектора і
  • канавками

забезпечуючи таким чином оптимальний спектр продуктивності для літніх умов. Всю інформацію про конкретну літню шину можна знайти на її боковій стінці: індекс навантаження і швидкості, розмір.

Безпечною глибиною протектора

Нової зимової шини є 8 мм. . Більш низька глибина може знизити рівень зчеплення шини з мокрою дорогою. Занадто низький рівень глибини протектора підвищує ризик аквапланування і значно збільшує гальмівний шлях авто. Для безпечної, комфортної і приємної їзди ви можете спробувати придбати літні шини на сайті shyny.com.ua.

*Ціни вказані за одну шину та включають ПДВ і не включають вартість доставки
^