Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Гоночні шини

Гоночні шини

<р> Багато водіїв, люблять спортивну їзду, особливо у мотоспортивній сфері. Для спортивної їзди по треку стандартні шини, як правило, не підходять. Ось чому виробники створюють спеціалізовані гоночні шини для можливості швидкої їзди на гоночних треках. Гоночні шини суттєво впливають на манеру керування автомобілем і не можуть бути використані на звичайних дорогах.
Гоночні шини наділені дуже незначним малюнком протектора , або малюнок протектору відсутній повністю (так звані "гоночні сліки"), і розмірами, що не відповідають розмірам, затвердженним в автомобільних техпаспортах . На https://www.shyny.com.ua , ми також пропонуємо широкий вибір вуличних напівспоритвних шин. Вони можуть бути використані на мокрих поверхнях, однак, вони мають значно гірші властивості водіння під час дощу, ніж у звичайних шин - тому їздіть акуратно.

Шини екстремальних навантажень

Гоночні шини виготовляються зі спеціального гумового з'єднання, що не дивно, враховуючи дуже високі навантаження на них. Зчеплення на дорозі повинно бути максимальним, щоб сформувати відомий ефект адгезії, що видно на гонках вищого классу. Виробники вищого классу, такі як Michelin і Dunlop , постійно розробляють нові технології, для того щоб у випадку сильного навантаження забезпечити несуттєвий вплив на термін служби шин. Більш детальна інформація по кожній шині, на shyny.com.ua .

.

Про нас:

Цей сайт належить ТОВ “Делтіком”, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великий вибір та вигідні ціни на шини. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі.

Вибір і якість:

  • всього більше 100 марок шин і
  • більше 35.000 типів шин у всіх Online-магазинах
  • ми продаємо шини високої якості
^