БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Контакти

Якщо Вам потрібна будь-яка порада або допомога відносно нашого веб-сайту або шин, які ми пропонуємо, будь-ласка, звяжіться з нами за номером 0 800 21 7879 (усі дзвінки по Україні безкоштовні), або пишіть нам на ukraina@delti.com.

Також пишіть на цю адресу з усіх питань повязаних з замовленнями або запитами на оптові поставки.

Про нас

Цей сайт належить компанії Делтіком ТОВ, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великій вибір та вигідні ціни на шини та диски. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі. На цей момент ми представлені у 42-х країнах и продовжуємо кожен рік відкривати нові інтернет-магазини у нових країнах. Delticom AG визнаний не тільки покупцями, але й серйозними акціонерами. Наші акції котуються на Франкфуртській біржі під символом DAG у секторі високотехнологічних компаній.

Інші питання

Для постачальників:

свої пропозиції щодо співробітництва ви можете надіслати на електронну адресу
ukraina@delti.com

У разі технічних проблем з www.delti.com.ua просимо звертатися до
webmaster@delti.com

Загальні запити просимо спрямовувати
ukraina@delti.com

Інформацію для преси можно отримати за адресою: http://www.delti.com/press/english/

Наші реквізити і адреса:

Товариство з обмеженою відповідальністю “Делтіком
79005, м. Львів, вул Ш. Руставелі, 7
ЄДРПОУ 38700565
р/р 26002001364659
ОТП Банк, м. Львів
МФО 300528

Скарги

Якщо з якоїсь причини Ви не задоволені нашим обслуговуванням, будь-ласка, звяжіться з нами за номером 0 800 21 7879 (дзвінок для Вас безкоштовний) чи напишіть на ukraina@delti.comі ми розглянемо всі питання. Скаргу буде розглянуто протягом 5-ти робочих днів. Усі скарги розглядаються неупереджено і анонімно.

Не висилайте нам шини за цією адресою. На жаль, ми не зможемо їх тут прийняти. Подзвоніть або надішліть нам лист електронною поштою до ukraina@delti.com Ми заберемо шини від вас.

x