БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Подорожуйте взимку безпечно з зимовою гумою KleberБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Марка Kleber вже давно відома на європейських ринках завдяки якісній та інноваційній продукції. Якщо ви цінуєте безпеку і комфорт під час водіння, оснащення вашого автомобіля зимовою гумою Kleber для холодного сезону, безумовно, є хорошим рішенням. Відомий французький виробник розробляє свої зимові шини для забезпечення стабільності на високих швидкостях і адекватного контролю авто на замерзлих поверхнях. У нашому інтернет-магазин ви можете спробувати знайти зимові шини Kleber в різних розмірах, майже для будь-якої автомобільної марки або моделі за хорошими цінами.

Стабільна керованість на зимових дорогах, з шинами Kleber - shyny.com.ua

Kleber Krisalp HP є хорошим прикладом передових зимових шин для повсякденного використання. Призначені для легкових автомобілів, починаючи від компактних хетчбеків до розкішних седанів, Krisalp HP справжні зимові шини. Модель Krisalp HP2 це останнє покоління у лінійці зимової гуми марки, яке забезпечує відмінне зчеплення та хороший рівень гальмування на дорогах, вкритих кригою, а також адекватне зчеплення на снігу.

Модель Transalp 2 була розроблена для того, щоб задовольнити специфічні вимоги перевізників. Ці шини наділені посиленою конструкцією, щоб зміцнити та підвищити несучу здатність, і сприяють стабільній поведінці авто на високих швидкостях у холодну погоду та хорошу керованість на дорогах, вкритих снігом і кригою. Спробуйте придбати зараз надійні зимові шини Kleber за хорошою ціною на сайті shyny.com.ua.

We fit
your tyres!

Choose one of our
fitting partners
in your area:

Clients opinions

Shop rating
more
x