Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Шини для Isuzu

Пошук по автомобілю:
Можливо, Ви не знайшли в списку модель свого автомобіля або виявили там помилки, тоді повідомите нас, будь ласка.
Виникла помилка. Будь ласка, спробуйте скористатися пошуком по автомобілю пізніше.
Пошук не дав позитивних результатів
Вибір автомобіля

Виробник:
Модель:
Об’єм двигуна:
Рік виробництва:

Марка Isuzu - названа на честь річки Isuzu, яка займає важливе місце в традиції синто - була заснована в 1916 році, і є найстарішим японським виробником автомобілів. З самого початку марка спеціалізувалася на виробництві малих і середніх компактних автомобілів і комерційних вантажівок. В даний час Isuzu, в першу чергу, відомий як виробник вантажних автомобілів. Давно пішли в минуле ті дні, коли компанія пропонувала легкові автомобілі, оснащені, переважно, дизельними двигунами.
Компанія підтримує партнерські відносини та займається спільними проектами з провідними автовиробниками, такими як General Motors , Toyota , Opel , і Рено .

Хорощі шини для вашого міцного автомобіля

Встановлення хороших шин на позашляхові транспортні засоби - це дійсно необхідність. Зверніть увагу на каталог сайту shyny.com.ua, і спробуйте придбати шини, які найкраще підійдуть до вашого Isuzu. Для моделі D-Max, ми рекомендуємо такі марки шин, як Bridgestone, Pirelli, або Continental, у розмірах, починаючи з 215/70 R15-106, і до 235/60 R17. Для позашляхової моделі Trooper ви можете пошукати різні доступні шини - від бюджетних, але якісних шин, до шин преміум марок, таких як Continental .

Щоб купити шини, що підійдуть для вашого автомобіля необхідно знати їх точний розмір. Тому, перед тим як замовляти, будь ласка, перегляньте технічний паспорт вашого Isuzu. З'ясуйте, у яких розмірах вам потрібні шини.
У нашому інтернет-магазині у вас є можливість спробувати знайти зимові, літні, всесезонні шини, шини для позашляховиків та інщі шини, що вас цікавлять.

Запитання? Потребуєте поради?
Ми хотіли б допомогти Вам знайти шину для Вашого автомобіля.
^