БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Шини для Isuzu

Пошук по автомобілю:
Можливо, Ви не знайшли в списку модель свого автомобіля або виявили там помилки, тоді повідомите нас, будь ласка.
Виникла помилка. Будь ласка, спробуйте скористатися пошуком по автомобілю пізніше.
Пошук не дав позитивних результатів
Бренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:
Запитання? Потребуєте поради?
Ми хотіли б допомогти Вам знайти шину для Вашого автомобіля.

Марка Isuzu - названа на честь річки Isuzu, яка займає важливе місце в традиції синто - була заснована в 1916 році, і є найстарішим японським виробником автомобілів. З самого початку марка спеціалізувалася на виробництві малих і середніх компактних автомобілів і комерційних вантажівок. В даний час Isuzu, в першу чергу, відомий як виробник вантажних автомобілів. Давно пішли в минуле ті дні, коли компанія пропонувала легкові автомобілі, оснащені, переважно, дизельними двигунами.
Компанія підтримує партнерські відносини та займається спільними проектами з провідними автовиробниками, такими як General Motors , Toyota , Opel , і Рено .

Хорощі шини для вашого міцного автомобіля

Встановлення хороших шин на позашляхові транспортні засоби - це дійсно необхідність. Зверніть увагу на каталог сайту shyny.com.ua, і спробуйте придбати шини, які найкраще підійдуть до вашого Isuzu. Для моделі D-Max, ми рекомендуємо такі марки шин, як Bridgestone, Pirelli, або Continental, у розмірах, починаючи з 215/70 R15-106, і до 235/60 R17. Для позашляхової моделі Trooper ви можете пошукати різні доступні шини - від бюджетних, але якісних шин, до шин преміум марок, таких як Continental .

Щоб купити шини, що підійдуть для вашого автомобіля необхідно знати їх точний розмір. Тому, перед тим як замовляти, будь ласка, перегляньте технічний паспорт вашого Isuzu. З'ясуйте, у яких розмірах вам потрібні шини.
У нашому інтернет-магазині у вас є можливість спробувати знайти зимові, літні, всесезонні шини, шини для позашляховиків та інщі шини, що вас цікавлять.