БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Зимові шини HankookБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Hankook є південнокорейським виробником шин, який був заснований в 40-вих роках під назвою Chosun Tire Industrial co. В останні кілька років фірма була офіційним постачальником шин для гонок DTM. Багато автомобільних брендів використовують шини виробництва компанії Hankook для первинної комплектації їх авто. Це показує виробника шин як постачальника високоякісних шин яі для гоночного треку, і для вулиць. Зимові шини Hankook виготовляють згідно вказаним зтандартам.

У 2012 році, в тесті шин розміром 165/70 R14 T від ADAC, шини Hankook ICept RS W442 дуже добре показали себе в декількох категоріях. Була відзначена дуже хороша стабільність водіння і керованість на сухій дорозі, а також передбачувана поведінка під час аквапланування. Також ця шина проявила себе з кращого боку у плані економії палива для компактних сімейних транспортних засобів. Блоки уздовж центру протектора розміщені зі зміщенням один від одного, що поліпшує зчеплення в зимових умовах. Гумова суміш, з якої виготовляють ці шини, містить кремнеземляні сполуки, що дозволяє забезпечити протектору достатню еластичність для підтримки високих продуктивних характеристик шини при від’ємних температурах навколишнього середовища. Зимові шини Hankook високої якості, такі як Icebear W300 , можно спробувати знайти на сайті shyny.com.ua у розмірах від 13 до 16 дюймів, з індексами швидкості H і Т за хорошу ціну..

Висока якість зимових шин Hankook

Модель Icebear W300 є зимовою шиною від Hankook зі швидкісним режимом до 240 км / г, яка призначена для позашляховиків. Опір коченню у цієї моделі є особливо низьким і витрата палива відповідно також низькі. Це підтверджує тест зимових шин від ADAC, проведений кілька років тому. У цьому тесті модель перемогла в категорії “економія палива”. Також модель була високо оцінена за низький рівень шуму, і показала хорошу поведінку при акваплануванні. Модель Icebear W300A оптимізована для великих колісних дисків, в той час як W300R є версією RunFlat.

Замовляйте зараз зимові шини Hankook на shyny.com.ua, і добре подготуйте ваш автомобіль до зими.

*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс
Потрібні шиномонтажні станції


Ваша станція технічного обсуговування
Шукаємо майстерні, що спеціалізуються на монтажі шин і бажають співпрацювати з нами.
Зареєструйтеся тут безкоштовно.