Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Літні Шини Hankook

The Компанія Hankook була заснована в 1941 році, а отже, належить до групи “молодих” виробників шин. З 1996 року вони також були представлені у Європі. Незважаючи на коротку історію, завдяки своїм працівникам компанія змогла отримати місце серед провідних виробників шин. Про це говорить те, що такі виробники автомобілів як Volkswagen, Renault, Volvo і Ford, встановлюють шини Hankook на свої транспортні засоби у якості первинної комплектації.

Hankook – хороший рівень керованості і комфорту під час водіння

Літні шини Hankook наділені низьким опором коченню і дуже низьким рівнем шуму. Серед особливостей літніх шин Hankook це сприяння:

  • високому рівню точності управління авто
  • оптимальному рівню курсової стійкості авто
  • хорошій поведінці авто під час руху

Хороший рівень зчеплення на різних типах поверхні дороги

Будь то суха або мокра дорога, літні шини Hankook завжди сприяють оптимальному рівню зчеплення і керованості авто. Працівники компанії досягли високого рівня продуктивності цих шин завдяки рівномірному розподіленню тиску повітря у шині.

Літні шини Hankook добре себе показують під час випробуваннь

Працівники відомих журналів свідчать про те, що літні шини Hankook показують хороший ріень продуктивності. У тестах шин за 2012 рік від німецького автомобільного журналу "Sport Auto" корейський виробник шин отримав перше місце у категорії “якість гальмування”.

^