БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Шини для Honda

Пошук по автомобілю:
Можливо, Ви не знайшли в списку модель свого автомобіля або виявили там помилки, тоді повідомите нас, будь ласка.
Виникла помилка. Будь ласка, спробуйте скористатися пошуком по автомобілю пізніше.
Пошук не дав позитивних результатів
Бренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:
Запитання? Потребуєте поради?
Ми хотіли б допомогти Вам знайти шину для Вашого автомобіля.

Історія марки Honda почалася у 1920-х роках. Перші автомобілі марки були показані в 1963 році під час мотоциклетної виставки, яка відбулася в Токіо. Тепер Honda є одним з найбільших виробників авто на планеті. Працівники маркиHonda виробляють компактні автомобілі і авто середнього класу. Незалежно від того, на якій моделі Honda ви пересуваєтесь, у вас є шанс знайти шини, що вас цікавлять, на сайті shyny.com.ua. Під час пошуку шин ви можете звернути увагу на товари від виробників преміум-класу.

Вибір правильних шин від виробників преміум-класу

Коли йде мова про те, які шини встановити на автомобіль, варто відзначити, що Honda співпрацює з різними виробниками шин. Наприклад, модель FCX оснащують шинами від Yokohama у розмірі 245/60 R16. Honda Civic, одна з найбільш популярних моделей марки, оснащують шинами Bridgestone у розмірі 195/60 R15. Також, на цю модель встановлюють шини Dunlop в діапазоні від 14 до 16 дюймів у діаметрі.

Знайти правильні шини для будь-якої моделі від Honda

Під час вибору шин для вашого автомобіля від Honda , перш ніж шукати за певною ціновою категорією, варто звернути увагу на їх рівень якості. Для компактних автомобілів ми пропонуємо 14 і 15-дюймові шини у діаметрі, з шириною від 175 до 195 мм. Для моделі Honda S2000 потрібно використовувати шини з шириною 205 мм і діаметром 16 дюймів. Ці шини можуть бути монтовані на сталеві чи легкосплавні диски. Радимо обирати якісні шини для вашого автомобіля Honda .