Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Резина, що відповідає високим вимогам: зимові Шини Goodyear

Американська компанія Goodyear є одним з найбільших виробників шин на планеті. З 20-го століття, Goodyear була виробляла шини високої якості. Daimler-Benz, BMW чи Volkswagen – серед інших –встановлюють на свої авто у якості первинної комплектації шини Goodyear. Працівники Goodyear виробляють якісно і зимові шини.

Зимові шини останнього покоління

Поточні дослідження і розробки працівників виробника допомагають поліпшити шин. Відмінний приклад це зимові шини UltraGrip від Goodyear. Оснащена спеціальним 3D-ламелями ця зимова шина від Goodyear працює добре, і сприяє тому. що транспортний засіб веде себе стабільно під час руху у поворотах чи гальмуванні.

Хорощі відгуки про зимові шини Goodyear

Так само, як попередніх, останнє покоління зимових шин Goodyear " отримав високі оцінки в декількох тестах. Рецензенти німецького журналу "Autozeitung", а також "Auto Club Europa" (АПФ) розмістили зимові шини Goodyear у верхніх стрічках. Вони відмітили хороший баланс роботи шини під час проходження поворотів на засніжених дорогах. Крім того, навіть в умовах підвищеної вологості зимові шини Goodyear показали хороший рівень сприяння безпеці під час дорожнього руху . Також, шини Goodyear добре протистоять акваплануванню.

Інноваційні технології для максимальної зручності та комфорту під час водіння

Зимові шини Goodyear вироблені працівниками компаніїі за останнім словом техніки. Наприклад модель UltraGrip 8 вироблена з використанням технології 3D-BIS Technology . При реалізації даної технології, працівникам Goodyear вдалося збільшити кількість ламелей на малюнку протектора шини. Таким чином, шина повинна краще тримати дорогу, вкриту кригою і снігом. Щоб сприяти хорошому рівню безпеки під час водіння на мокрих і сухих дорогах, працівники Goodyear завжди зупиняються на жорстких і твердих блоках протектора під час проектування і виробництва зимових шин. Саме тому інженери компанії Goodyear розробили технологію ефекту 3D блокування. Як тільки протектор торкається дороги, ламелі стискаються між собою. У результаті забезпечується жорсткість, яка необхідна для легкого рульового управління авто як на сухих так і вологих дорогах.

Низький рівень шуму і заощадження палива з зимовими шинами Goodyear

Зимові шини Goodyear сприяють не тільки зручному і безпечному водінню авто. Наприклад, працівникам компанії вдається знизити опір коченню шини, що призводить до більш низької зносу, до зменшення витрат палива, а отже, і до скорочення викидів CO2 у навколишнє середовище.

^