Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису
ico 0-800-21-78790-800-21-7879

Комфортна їзда з всесезонними шинами Goodyear

Goodyear добре відомий своєю високотехнологічною продукцією, пропонує широкий вибір літніх та зимових шин – однак, всесезонні шини Goodyear також досить якісні, і можуть вас зацікавити. Вони здатні адаптуватися до різноманітних дорожніх умов. Це є важливою вимогою для всіх всесезонних шин, тому що вони повинні добре працювати у різних погодних умовах. Один з кращих прикладів всесезонної шини є лінійка Goodyear Vector 5+. Ці шини можуть бути непоганою альтернативою спеціалізованим літнім і зимовим шинам. Технологія V-TRED функціонально об'єднує диференційовані ділянки профілю цією шини, які використовуються для створення кращого зчеплення шини з дорогою в залежності від погоди і дорожнього покриття. Глибокі канавки протектора ефективно відводять воду від плями контакту і сприяють досягненню більш короткого гальмівного шляху.

Шини, що сприяють зменшеню забруднення навколишнього середовища.

Всесезонні шини Goodyear наділяють тривимірними ламелями, що розподілені по всій поверхні малюнку протектора. Вони сприяють адекватній поведінці автомобіля навіть на мокрій або засніженій дорозі. Крім того, додавання діоксиду кремнію і низький рівень вмісту поліциклічних ароматичних вуглеводнів у гумовій суміщі сприяють зниженню забруднення шинами навколишнього середовища. Модель Vector 4 Seasons є ще одним прикладом хорошої всесезонні шини від Goodyear. Характеристики моделі дозволяють використовувати її у будь-який сезон. Це стало можливим завдяки технології реактивного пристосування до погоди і спеціальної конструкції протектору SmartTRED. Як і VECTOR 5 +, ця модель також відзначена символом сніжинки , яким мали би відзначати тільки шини, що успішно показують себе у жорстких зимових умовах. Крім того, Goodyear Vector 4 Seasons наділена низьким опором коченню, що є важливим фактором у досягненні низького рівня витрати палива. Завдяки рівномірному розподіленню тиску у шині, вона може служити довше. Нарешті, елементи протектора в плечовій зоні шини сприяють більш точній керованості і стійкості автомобіля у поворотах.

Про нас:

Цей сайт належить ТОВ “Делтіком”, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великий вибір та вигідні ціни на шини. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі.

Вибір і якість:

  • всього більше 100 марок шин і
  • більше 35.000 типів шин у всіх Online-магазинах
  • ми продаємо шини високої якості