Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Комфортна їзда з літніми шинами Goodyear

Goodyear був одним з провідних виробників автомобільних шин у світі протягом багатьох років. Постійно впроваджуючи нові та інноваційні технології, компанія вдосконалює літні шини. Літні шини Goodyear значно підняли планку якості протягом останніх кількох років.

Інноваційні технології з літніми шинами Goodyear

За останні кілька сезонів виробник шин приділив багато уваги новим, інноваційним технологіям. Лінійка шин OptiGrip від Goodyear розроблена спеціалістами виробника з використанням революційної технології "SmartWear-Technology". Зі збільшенням зносу вивільняються додаткові канавки і гумові шари шини. Отже, ці літні шини від Goodyear можуть забезпечити оптимальну продуктивність протягом всього робочого циклу. У 2009 році працівники Goodyear запустили у виробництво інноваційну лінійку шин EfficientGrip, під час розробки якої була використана технологія, що сприяє зменшенню споживання палива автомобілем.

Прекрасні шини для любого транспортного засобу

З літніми шинами Goodyear водіння автомобіля стає приємнішим. Сильною стороною літніх шин Goodyear є хороший рівень зчеплення на сухій і мокрій дорозі. Будь то шини для сімейного автомобіля, широкі шина для спортивної їзди чи зимові шини : Goodyear пропонує великий вибір шин.

Хорощі оцінки літньої резини від Goodyear

Завдяки інноваційним технологіям, які використовують спеціалісти Goodyear під час розробки і вироблення літніх шин, резина виробника стабільно займає високі позиції в тестах. Працівники німецького журналу "Autobild Sportscars" відмітили ці шини як "ідеальні" у 2012 році. Ці літні шини показують хороший рівень роботи на вологих і сухих поверхнях дороги і низький рівень шуму. Німецькі експерти журналу "Sportauto" відмітили, що модель Eagle F1 Asymmetric2 від Goodyear показує себе з кращого боку на мокрих поверхнях дороги. Шини Goodyear набирають досить високу кількість балів майже у всіх категоріях тестувань.

Хороша якість і доступні ціни

Якісні літні шини Goodyear коштують не дуже багато, що може зацікавити водіїв.

^