Зимові шини від GoodrideБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Марка Goodride виготовляє хороші, недорогі шини. Хорошою особливістю зимових шин Goodride є хорощі ходові якості. (це відноситься і до літніх шин). Як виробник шин Goodride добре розуміє, що безпека водія має максимальний пріоритет при розробці нових шин. Оптимізована конструкція протектора зимових шин Goodride забезпечує відмінне зчеплення на кризі і снігу, низький рівень опору коченню, що дозволяє економити паливо. У цій категорії шини Goodride регулярно отримують високі оцінки. Рівень стійкість відповідає найвищим стандартам.

Купуйте зимові шини Goodride на сайті shyny.com.ua

Модель зимової шини Goodride SW601 ідеально підходить для сімейних, та компактних автомобілів зі спортивним характером. Асиметричний малюнок протектора поліпшує тягу і зменшує гальмівний шлях авто, в той час як м'яка гумова суміш забезпечує хороший рівень стійкості на кризі і снігу. Ці шини можна спробувати знайти на сайті shyny.com.ua поряд з моделлю Goodride SW608 . Протектор моделі оснащений канавками для ефективного відводу води від плями контакту, що значно знижує можливсть аквапланування. Ще одним позитивним моментом є доступна ціна шин.

Шини Goodride доступні в різних розмірах і для різних автомобілів. У вас є можливість спробувати замовити ці шини на сайті shyny.com.ua де вам допоможуть наші кваліфіковані фахівці. Таким чином, на shyny.com.ua ви можете заощадити свій час.
*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс
Потрібні шиномонтажні станції


Ваша станція технічного обсуговування
Шукаємо майстерні, що спеціалізуються на монтажі шин і бажають співпрацювати з нами.
Зареєструйтеся тут безкоштовно.