Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису
ico 0-800-21-78790-800-21-7879

Зимові шини від General

Компанія General Tire була постачальником якісних запасних шин з 1915 року, коли його інноваційні продукти були оцінені, спершу, водіями перших серійних автомобілів, таких як Ford Model T. Сьогодні марка є частиною Continental , членом однієї з крупніших і найбільш технологічно просунутих в світі шинних підприємств.

<р> Управління автомобілем взимку може бути непростим. Ви можете спробувати знайти зимові шини, що вас цікавлять на shyny.com.ua.

Милуйтеся красою зими у безпеці, з шинами General

Зимові шини General можуть сприяти хорошій поведінці авто під час водіння і хорошому рівню запасу безпеки в складних дорожніх умовах. Лінійка товарів Altimax від General включає універсальний Altimax Arctic , Altimax Nordic , і Altimax Winter Plus , моделі для дуже компактних, компактних і середніх легкових автомобілів. Розроблену спеціально для позашляховиків, модель General Grabber Snow виробляють з використанням гумової суміщі з вмістом кремнію для забезпечення високого рівня зчеплення з дорогою, вкритою кригою, чи снігом і на бездоріжі. Крім того, General Eurovan Winter сприяє хорошому рівню стабільності легких комерційних автомобілів на дорогах, вкритих снігом і льодом.

Спробуйте знайти зимові шини від General на сайті shyny.com.ua за хорошою ціною.

Про нас:

Цей сайт належить ТОВ “Делтіком”, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великий вибір та вигідні ціни на шини. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі.

Вибір і якість:

  • всього більше 100 марок шин і
  • більше 35.000 типів шин у всіх Online-магазинах
  • ми продаємо шини високої якості