Зимові шини від GeneralБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Компанія General Tire була постачальником якісних запасних шин з 1915 року, коли його інноваційні продукти були оцінені, спершу, водіями перших серійних автомобілів, таких як Ford Model T. Сьогодні марка є частиною Continental , членом однієї з крупніших і найбільш технологічно просунутих в світі шинних підприємств.

<р> Управління автомобілем взимку може бути непростим. Ви можете спробувати знайти зимові шини, що вас цікавлять на shyny.com.ua.

Милуйтеся красою зими у безпеці, з шинами General

Зимові шини General можуть сприяти хорошій поведінці авто під час водіння і хорошому рівню запасу безпеки в складних дорожніх умовах. Лінійка товарів Altimax від General включає універсальний Altimax Arctic , Altimax Nordic , і Altimax Winter Plus , моделі для дуже компактних, компактних і середніх легкових автомобілів. Розроблену спеціально для позашляховиків, модель General Grabber Snow виробляють з використанням гумової суміщі з вмістом кремнію для забезпечення високого рівня зчеплення з дорогою, вкритою кригою, чи снігом і на бездоріжі. Крім того, General Eurovan Winter сприяє хорошому рівню стабільності легких комерційних автомобілів на дорогах, вкритих снігом і льодом.

Спробуйте знайти зимові шини від General на сайті shyny.com.ua за хорошою ціною.

*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс
Потрібні шиномонтажні станції


Ваша станція технічного обсуговування
Шукаємо майстерні, що спеціалізуються на монтажі шин і бажають співпрацювати з нами.
Зареєструйтеся тут безкоштовно.