Статус замовлення x
Вийти з облікового запису
ico 0-800-21-78790-800-21-7879

Зимові шини Fulda

Fulda є німецьким виробником шин, що входить до складу Goodyear-Dunlop Group (з 2009 року) який продає свої вироби у різних країнах планети. Компанія була заснована в 1900 році і продала свій перший повний комплект шин в 1906 році. Модель

Fulda Kristall Control HP є однією з кращих зимових шин. До такого висновку прийшли співробітники журналу "AutoBild" в процесі випробувань шин 2012 року. Працівники ADAC і"Auto Motor und Sport" також відзначили у своїх тестах зимових шин хороші гальмівні властивості моделі на снігу. Секретом успіху є ламелі протектора "Bubble-Blade", а також склад гуми з вмістом силіки. Шини також добре працюють на сухій дорозі, і мають низький рівень зносу. Ще однією перевагою є підвищення рівня економічності авто у разі використання цих шин.

Економте з зимовими шинами Fulda

Модель Kristall Montero 3 є другим варіантом зимових шин від Fulda для автомобілів, з хорошими показниками продуктивності на снігу і на кризі. Сертифіковані під час проведення тестування зимових шин 2011 року від ADAC. Ця шина також має хорощі показники рівня витрати палива, і саме тому компанія рекомендує цю модель. Ці моделі повинні бути в наявності в нашому інтернет-магазині shyny.com.ua.

Для позашляховиків виробник Fulda пропонує моделі Tramp 4x4 Yukon і Kristall 4x4. Високий рівень безпечки управління авто під час руху по дорозі, вкритій кригою і снігом є важливим, особливо в таких місцях, як високогірні перевали. Шини Fulda можуть працювати в екстремальних погодних умовах. Також, ці шини володіють хорошим співвідношенням ціна / якість.

Спробуйте замовити зимові шини від Fulda на shyny.com.ua вже сьогодні.

Про нас:

Цей сайт належить ТОВ “Делтіком”, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великий вибір та вигідні ціни на шини. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі.

Вибір і якість:

  • всього більше 100 марок шин і
  • більше 35.000 типів шин у всіх Online-магазинах
  • ми продаємо шини високої якості

Організація

Способи оплати

© 1999-2019 Пропозиція Delticom / shyny.com.ua