Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Зимові Шини Fulda

Fulda є німецьким виробником шин, що входить до складу Goodyear-Dunlop Group (з 2009 року) який продає свої вироби у різних країнах планети. Компанія була заснована в 1900 році і продала свій перший повний комплект шин в 1906 році. Модель

Fulda Kristall Control HP є однією з кращих зимових шин. До такого висновку прийшли співробітники журналу "AutoBild" в процесі випробувань шин 2012 року. Працівники ADAC і"Auto Motor und Sport" також відзначили у своїх тестах зимових шин хороші гальмівні властивості моделі на снігу. Секретом успіху є ламелі протектора "Bubble-Blade", а також склад гуми з вмістом силіки. Шини також добре працюють на сухій дорозі, і мають низький рівень зносу. Ще однією перевагою є підвищення рівня економічності авто у разі використання цих шин.

Економте з зимовими шинами Fulda

Модель Kristall Montero 3 є другим варіантом зимових шин від Fulda для автомобілів, з хорошими показниками продуктивності на снігу і на кризі. Сертифіковані під час проведення тестування зимових шин 2011 року від ADAC. Ця шина також має хорощі показники рівня витрати палива, і саме тому компанія рекомендує цю модель. Ці моделі повинні бути в наявності в нашому інтернет-магазині shyny.com.ua.

Для позашляховиків виробник Fulda пропонує моделі Tramp 4x4 Yukon і Kristall 4x4. Високий рівень безпечки управління авто під час руху по дорозі, вкритій кригою і снігом є важливим, особливо в таких місцях, як високогірні перевали. Шини Fulda можуть працювати в екстремальних погодних умовах. Також, ці шини володіють хорошим співвідношенням ціна / якість.

Спробуйте замовити зимові шини від Fulda на shyny.com.ua вже сьогодні.

^