БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Літні шини FuldaБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Компанія Fulda пропонує німецькі шини преміум якості. Заснований в 1900 році, виробник шин Fulda має за плечима багату історію. З 1962 року виробник був частиною марки шин Goodyear і пропонував високоякісні шини за дуже низькою ціною. Успіх компанії заснований на новаторському підході, поточних дослідженнях і розробках.

Літні шини Fulda із застосуванням кращих німецьких технологій

Працівники виробника особливу увагу приділяють високому рівню безпеки і комфорту під час водіння. Літні шини Fulda пропонують оптимальний рівень зчеплення і управління авто при різних погодних умовах. Канавки протектора розташовані під кутом, що гарантує безперебійну роботу щодо відводу води від контактної поверхні, значно знижуючи ризик акваплануваня. Отже, літні шини Fulda об'єднують характеристики:

  • Безпека
  • Комфорт
  • Ефективність роботи

Гарантія довгого пробігу

З літніми шинами Fulda транспортні засоби проходять тисячі миль з гарантованим високим рівнем безпеки. Також, шини допомагають економити паливо і менш шкідливо впливають на навколишнє середовище. У 2012 році відома організація контролю якості Німеччини TÜV-Süd, засвідчила високу якість літніх шин Fulda. Ставите високі вимоги до літніх шин? Fulda пропонує такі!

*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс

Clients opinions

Shop rating
more