БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Прагнення до безпеки – зимові шини FirestoneБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Поважний американський бренд Firestone це істинна класика, добре відома участю у зародженні автоспорту - починаючи з першої в історії гонки Індіанаполіс 500 в 1911 році, коли машина обладнана шинами Firestone перемогла. Сьогодні Firestone член сім'ї Bridgestone, яка в даний час є найбільшим у світі виробником шин. Працівники марки Firestone залишаються відповідальними за передові рішення та сучасний дизайн шин. Ви зайшли на наш сайт щоб знайти хорощі зимові шини, за хорошою ціною? shyny.com.ua має великий вибір товарів, що можуть вас зацікавити, зокрема останні моделі шин Firestone для зимового сезону.

Якісний рівень водіння у важких умовах з шинами Firestone

Лінійка зимових шин Winterhawk від Firestone може додати впевненості водіям, які використовують свої автомобілі в зимових умовах. У вас є можливість насолодитись ефективністю роботи шини і хорошим співвідношенням ціни та якості з моделями Winterhawk 2 EVO і Winterhawk 2В EVO . Сама остання генерація моделі і нинішній флагман лінійки зимових продуктів це модель Winterhawk 3 , яка отримала широке визнання в автомобільній пресі за її збалансованість характеристик, відмінну поведінку на дорозі вкритій кригою, надійне зчеплення з вологим покриттям дороги і хороший рівень економії палива.

Для легких комерційних автомобілів, Firestone пропонує Vanhawk Зима . Це міцна зимова шина, доступна у великій кількості розмірів. На додаток до високого рівня вантажопідйомності, ця модель забезпечує хороше зчеплення з дорогою, вкритою кригою і снігом. Насолоджуйтесь поїздками більше цієї зими із зимовими шинами Firestone. Спробуйте знайти ці шини на сайті shyny.com.ua.

*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс
Потрібні шиномонтажні станції


Ваша станція технічного обсуговування
Шукаємо майстерні, що спеціалізуються на монтажі шин і бажають співпрацювати з нами.
Зареєструйтеся тут безкоштовно.