Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису
ico 0-800-21-78790-800-21-7879

Зимові шини Federal

Тайваньська компания Federal була заснована в 1954 році, у якої були партнерські відносини з Bridgestone і Sumitomo (виробник, який належить до корпорації Dunlop). Шини Federal добре відомі і оцінені любителями автоспорту.

У зимовий період хорощий рівень роботи показує модель шин Federal HIMALAYA WS 2-SL . На shyny.com.ua ви можете спробувати знайти модель HIMALAYA WS 2-SL для легкових автомобілів та Himalaya SUV для Позашляховиків / 4x4, за хорошими цінами.

Зимові шини і законодавство

Навіть якщо використання зимових шин є не обов'язковим, в зимових умовах, коли температура опускається нижче 7 градусів за Цельсієм, рекумендується тільки зимова гума. Ви повинні взяти до уваги ті області, де ви плануєте їздити: на високогір'ї зима твиває довше, ніж у низинах.

Про нас:

Цей сайт належить ТОВ “Делтіком”, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великий вибір та вигідні ціни на шини. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі.

Вибір і якість:

  • всього більше 100 марок шин і
  • більше 35.000 типів шин у всіх Online-магазинах
  • ми продаємо шини високої якості