Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису
ico 0-800-21-78790-800-21-7879

Літні шини Federal

Літні шини Federal ідеально підходить для економних водіїв, які шукають гарну шину за низькою ціною. Спортивні шини Federal сприяють низькому опору коченню - що призводить до зниження витрати палива. Також, сучасний протектор надає естетичної привабливості автомобілю.

Чудові ходові якості за любих погодних умов

Літні шини від Federal вражаюче доводять що, водіям не потрібно оберати між хорошими експлуатаційними властивостями та доступністю шин. І на мокрій і на сухій поверхні дороги, ваш автомобіль не втрачатиме надійного зчеплення. Ефективність гальмування також не залишилася без уваги. Експлуатаційні характеристики шини дають надійне зчеплення авто у поворотах, що додає впевненості під час спортивного водіння.

Літні шини Federal на випробуваннях

Незважаючи на низькі ціни, літні шини Federal заробили хорошу репутацію в декількох тестах. У 2012 році працівники німецького журналу "Auto Bild" назвали ці шини як "літні шини з низьким рівнем шуму, дуже низькою ціною та з чудовим зчепленням на сухій дорозі".

Про нас:

Цей сайт належить ТОВ “Делтіком”, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великий вибір та вигідні ціни на шини. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі.

Вибір і якість:

  • всього більше 100 марок шин і
  • більше 35.000 типів шин у всіх Online-магазинах
  • ми продаємо шини високої якості