Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису
ico 0-800-21-78790-800-21-7879

Літні шини Falken

Літні шини Falken можуть забезпечити не тільки задоволення від водіння, а і хороший рівень безпеки та економії палива. Деякі водії надають перевагу спортивній їзді використовуючи авто повсякденно, і літні шини від Falken підійдуть для такого використання.

Випробуванні у тестах спортивні шини від Falken

Під час виготовлення спортивних шин особлива увага приділяється забезпеченню точності керування, збалансованності та особливо високої стабільності роботи шини, і компанія Falken добре розуміється у цьому. Профіль шини наділений неповторним дизайном з поперечними і поздовжніми канавками, що сприяє особливо слухняній поведінці авто. Ці шини сприяють хорошому рівню керованості авто навіть на мокрій дорозі.

Сучасні технології на дорозі влітку

Робітники марки працюють над підвищенням якості літніх шин Falken , над їх вдосконаленням у різних напрямках. Більша площа плями контакту забезпечує хороший рівень контролю над транспортним засобом. У гумову суміш, з якої виробляють ці шини, додають полімери та вуглець, що дозволяє спортивне водіння при зниженому ризику аквапланування .

Зручні та економічні

Літні шини Falken пропонують хороший рівень керованості на мокрій та сухій дорозі. Симетричний дизайн плеча профіля і чотири поздовжні канавки забезпечують оптимальний рівень зчеплення. Усі ці характеристики літньої гуми Falken можуть зацікавити водіїв.

Про нас:

Цей сайт належить ТОВ “Делтіком”, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великий вибір та вигідні ціни на шини. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі.

Вибір і якість:

  • всього більше 100 марок шин і
  • більше 35.000 типів шин у всіх Online-магазинах
  • ми продаємо шини високої якості