БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Шини для Ford

Пошук по автомобілю:
Можливо, Ви не знайшли в списку модель свого автомобіля або виявили там помилки, тоді повідомите нас, будь ласка.
Виникла помилка. Будь ласка, спробуйте скористатися пошуком по автомобілю пізніше.
Пошук не дав позитивних результатів
Бренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:
Запитання? Потребуєте поради?
Ми хотіли б допомогти Вам знайти шину для Вашого автомобіля.

Компанію Форд заснував у 1903 році Генрі Форд. П’ять років потому, революційну модель T від виробника почали продавати. Сьогодні, Форд є одним з найбільших виробників на планеті, який цінують автолюбителі. Завдяки широкому асортименту моделей авто, марка Форд здатна задовільнити будь-яку потребу водія. Обравши шини, що підходять для вашого автомобіля Форд , ви отримаєте кращу продуктивність авто і досвід водіння буде приємнішим.

Виробники шин, які співпрацюють з Форд

Під час пошуку хороших шин для вашого авто, у вас є можливість розглянути пропозиції декількох виробників. Наприклад, у вас є можливість обрати шини від Goodyear. Цей виробник постачає високоякісні шини для моделей:

  • Ford Focus
  • Ford Galaxy
  • Ford Kuga
  • Ford Mondeo

Окрім шин від Goodyear, моделі автомобілів Форд оснащують шинами Bridgestone і Michelin.

Оптимальний рівень контролю авто у будь-якій ситуації

Для того, щоб мати оптимальний рівень контролю над автомобілем від Форд навіть у зимовий період, треба знати наступне. Варто змінювати літню резину на зимову, якщо температура повітря нижче 7 грудусів за Цельсієм (у таких температурних умовах літня резина працює на межі своїх можливостей). У деяких країнах є обов'язковим оснащення автомобіля шинами відповідно до сезону (зима чи літо). З метою отримати оптимальний рівень зчеплення авто з дорогою протягом зимового сезону, ви можете спробувати встановити на авто шини, відмічені символом сніжинки; M+S. Такі шини повинні стабільно показувати хорощі результати роботи в умовах бруду та снігу.

Оптимальний рівень тяги авто незалежно від погодних умов

Всесезонні шини являються компромісним рішенням, порівняно з літніми і зимовими шинами. Всесезонні шини можливо використовувати протягом цілого року. Такі шини відмічають наступними символами: сонце, краплі дощу або листя. Шини типу Run-Flat доречні у надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути під час водіння (наприклад, у разі втрати тиску повітря у шині). З такими шинами, навіть після значної втрати тиску повітря, можливо проїхати до 100 км шляху на швидкості не більше ніж 80 км / г. Таким чином, у вас з’являється можливість доїхати до гаражу чи СТО, не чекаючи допомоги на дорозі.