Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Шини для Ford

Пошук по автомобілю:
Можливо, Ви не знайшли в списку модель свого автомобіля або виявили там помилки, тоді повідомите нас, будь ласка.
Виникла помилка. Будь ласка, спробуйте скористатися пошуком по автомобілю пізніше.
Пошук не дав позитивних результатів
Вибір автомобіля

Виробник:
Модель:
Об’єм двигуна:
Рік виробництва:

Компанію Форд заснував у 1903 році Генрі Форд. П’ять років потому, революційну модель T від виробника почали продавати. Сьогодні, Форд є одним з найбільших виробників на планеті, який цінують автолюбителі. Завдяки широкому асортименту моделей авто, марка Форд здатна задовільнити будь-яку потребу водія. Обравши шини, що підходять для вашого автомобіля Форд , ви отримаєте кращу продуктивність авто і досвід водіння буде приємнішим.

Виробники шин, які співпрацюють з Форд

Під час пошуку хороших шин для вашого авто, у вас є можливість розглянути пропозиції декількох виробників. Наприклад, у вас є можливість обрати шини від Goodyear. Цей виробник постачає високоякісні шини для моделей:

  • Ford Focus
  • Ford Galaxy
  • Ford Kuga
  • Ford Mondeo

Окрім шин від Goodyear, моделі автомобілів Форд оснащують шинами Bridgestone і Michelin.

Оптимальний рівень контролю авто у будь-якій ситуації

Для того, щоб мати оптимальний рівень контролю над автомобілем від Форд навіть у зимовий період, треба знати наступне. Варто змінювати літню резину на зимову, якщо температура повітря нижче 7 грудусів за Цельсієм (у таких температурних умовах літня резина працює на межі своїх можливостей). У деяких країнах є обов'язковим оснащення автомобіля шинами відповідно до сезону (зима чи літо). З метою отримати оптимальний рівень зчеплення авто з дорогою протягом зимового сезону, ви можете спробувати встановити на авто шини, відмічені символом сніжинки; M+S. Такі шини повинні стабільно показувати хорощі результати роботи в умовах бруду та снігу.

Оптимальний рівень тяги авто незалежно від погодних умов

Всесезонні шини являються компромісним рішенням, порівняно з літніми і зимовими шинами. Всесезонні шини можливо використовувати протягом цілого року. Такі шини відмічають наступними символами: сонце, краплі дощу або листя. Шини типу Run-Flat доречні у надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути під час водіння (наприклад, у разі втрати тиску повітря у шині). З такими шинами, навіть після значної втрати тиску повітря, можливо проїхати до 100 км шляху на швидкості не більше ніж 80 км / г. Таким чином, у вас з’являється можливість доїхати до гаражу чи СТО, не чекаючи допомоги на дорозі.

Запитання? Потребуєте поради?
Ми хотіли б допомогти Вам знайти шину для Вашого автомобіля.
^