Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Для великих очікувань: зимові шини від Dunlop

Сезон за сезоном, зимові шини Dunlop виробляють доволі якісно і надійно. Будь то дощ або сніг, зимова гума по Dunlop сприяє оптимальній поведінці авто на дорозі. Сильні сторрни зимової гуми Dunlop можуть фіксувати працівники автомобільних журналів під час проведення випробовувань. Протягом десятиліть водії могли покладатися на ефективність зимових шин від Dunlop . Зимові шини від Dunlop є досить бажаними через характеристики, що забезпечують хороший рівень зчеплення з дорогою, та гальмування.

Кращі технології для максимального рівея безпеки

Працівники Dunlop стараються розвивати направлення зимових шин, використовуючи найсучасніщі технології. Інноваційна концепція ламелей і канавок відображена у V-подібному малюнку протектора. Спрямований профіль надає хороший рівень гальмування. При виникненні ризику аквапланування зимова гума Dunlop , з ії можливостями відводу води вд контактної поверхні з дорогою, здатна з ним боротися. Можливо керувати транспортним засобом легко використовуючи зимові шини Dunlop.

Низький рівень шуму і високий рівень комфорту

При розробці нових зимових шин, працівники Dunlop фокусуються на низькому рівні шуму та високому рівні зручності водіння. Інноваційна концепція розробки малюнка протектора робить низьким рівень шуму.

Постійні дослідження, розробки і контроль якості від працівників Dunlop.

Придбавши зимові шини Dunlop , водії отримують товар, вироблений з використанням великої кількості сучасних технологій. Це досягається шляхом постійних досліджень та розробок. Працівники відділу контролю за якістью стараються забезпечити виробництво шин якісно. Водіїв, які багато вимагають від зимових шин, можуть зацікавити шини Dunlop.

Зиммові шини Dunlop для різних видів транспортних засобів

Dunlop пропонує різноманітні зимові моделі, які можуть підійти для різних видів транспортних засобів. На додаток до хороших властивостей і оптимальної поведінки на дорозі, зимові шини Dunlop наділені цікавим дизайном. Багато автовиробників обирають шини Dunlop у якості початкового обладнання для своїх автомобілів.

Зимові шини Dunlop отримують високі оцінки від рецензентів

Зимова гума Dunlop регулярно демонструє свою ефективність під час випробовуваннь. Німецький журнал "Stiftung Warentest" – пов’язаний з глобально відомим лейблом "Geprüfte Sicherheit" - нагородив шини Dunlop SP Winter Sport 4D знаком "хороші" за їх хороше поводження на вологій дорозі і продуктивнісьі на засніжених дорогах.

^