Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Літні Шини Dunlop

У процесі досліджень і розвитку, працівники виробника шин Dunlop намагаються значно підвищити продуктивність літніх шин з кожним новим поколінням. Останні літні шини від Dunlop значно підвищують рівень керованості авто на сухій та вологій дорозі.

Інноваційні технології для спортивного водіння

Всі розробки працівників Dunlop переслідують одну мету: Ідеальне поєднання безпеки та комфорту водіння. Крім того, досягнення низького рівня опору коченню призводить до зниження витрат палива і скорочення викидів CO2 у навколишнє середовище, що дуже важливо в умовах глобальної системної кризи, у якій перебуває сучасне суспільство. Також, працівники марки намагаються взробити літні шини менш шумними і зносостійкими. Літні шини від Dunlop якісно відводять вологу від контактних поверхонь з дорогою і можуть забезпечувати високий рівень точності рульового управління. Це повинно допомагати водієві швидко реагувати на зміни обставин під час водіння.

Особливі спортивні серії літніх шин від Dunlop

У своїх розробках працівники виробника Dunlop покладаються на ТЕХНОЛОГІЮ СЕНСОРІВ. Результатом цього є літні шини, використовуючи які водій має можливість отримувати зворотній зв'язок про синхронність роботи шин з іншими частинами автомобіля і дорогою. Спортивні лінії моделей літніх шин від Dunlop дуже популярні серед деяких водіїв. Наприклад, літня модель SP Sport 01 є хорошою шиною для автомобілів середнього і високого сегменту. Однією з особливостей моделі є асиметричний, ненаправлений малюнок протектора. Контактна поверхня розділена на три окремі області. Також, літні шини від Dunlop наділені додатковими підсилюючими бічними стінками . Встановлення шин з такими характеристиками допомагає підвищити рівень стабільності транспортного засобу, і можливості контролю за авто під час їзди на прямих ділянках дороги і у поворотах.

Високі оцінки для літніх шин від Dunlop

Німецька автомобільна асоціація ADAC проводила випробовування літніх шин у 2012. Тестери виявили, що літні шини Dunlop показали високий рівень продуктивності на сухій і мокрій дорозі і низький рівень зносу. Працівники німецького журналу "Auto motor und sport" рекомендували літні шини Dunlop для використання. Спеціалісти виказали думку, що ці шини добре показали себе під час проходження поворотів, показали хороший рівень продуктивності, відводу води від контактної поверхні з дорогою і гальмування на сухій дорозі.

^