Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Літні Шини від Debica

Марка Debica на ринку виробництва шин знаходиться з 1937. Починаючи з 1995 року частина акцій виробника Debica SA були придбані американською компанією Goodyear Tire & amp; Rubber.
Завдяки розвитку та інноваціям, працівникам компанії вдається підвищувати якість літніх шин з кожним новим поколінням. Нові шини від Debica забезпечують хороший рівень маневреності і комфорту під час водіння на сухій і мокрій дорозі.
Польська марка продовжує бути доступною альтернативою шинам преміум класу. Кожена модель виготовлена відповідно до сучасних вимог.

Літні шини від Debica - якість за хорошою ціною

Для використання влітку ми пропонуємо звернути увагу на моделі Debica Presto і Furio . Вони можуть забезпечити високий рівень безпеки і комфорту під час водіння на високих швидкостях. Також, вони наділені хорошим рівнем зносостійкості. Модель Presto наділена асиметричним візерунком протектора, який забезпечує хороший рівень продуктивності шини. Модель Furio привертає увагу інноваційним дизайном і високими рейтингами. Спрямований, V-подібний малюнок протектора забезпечує хороший рівень стабільності авто під час проходження поворотів і якісне відведення води від контактної поверхні з дорогою.

Наші фахівці можуть допомогти у виборі літніх шин від Debica. Спробуйте замовити зараз у мережі на shyny.com.ua.

^