БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Умови доставки i оплати

Умови купівлі, доставки і оплати

Сума замовлення

Більшість наших шин доставляються Вам з території України, їх ціна включає ПДВ, і загальна сума замовлення є необмеженою.

Доставка деяких шин відбувається безпосередньо з території Європи з наших європейських складів як почтове відправлення (post consignment). Ціна такої шини на сайті складається з вартості самої шини, а також містить сбір за кур’єрську доставку посилки в Україну. Ми виконуємо замовлення, загальна вартість шин у яких на одного отримувача не перевищує 150 €. Для уникнення сплати митних зборів ми рекомендуємо не перевищувати дану суму протягом тижня. Також можна зробити нове замовлення на іншу фізичну особу (родича, друга, знайомого) або зазначити альтернативний шлях, терміни доставки.

comp_truck.gif

Доставка товару:

Ми відправимо товар в усі регіони України на склади транспортних компаній Нова Пошта, Міст, а також до дверей. 

  • Вартість доставки однієї шини залежить від діаметру і складає від 14 грн
  • Замовлення прийняті після 12-00 ми відправимо наступного дня
  • Термін доставки 1-4 дня залежно від віддаленості міста і термінів оплати.

Доставка шин з Європи виконується протягом 1-2 тижнів з моменту оформлення замовлення. У випадку високого сезону на складах можуть виникати перевантаження у відправках і, як наслідок, додаткова затримка. Доставку виконує кур’єрська служба. Перед доставкою шин безпосередньо на вашу адресу Вам передзвонять і узгодять зручний час.

Більш конкретно терміни доставки і додаткову інформацію просимо уточнювати у наших операторів за телефонами: 0-800-21-7879

Оплата:

 

Готівка

Оплата можлива при отриманні на складі транспортної компанії або при доставці «до дверей».
Комісія транспортної компанії за страхування товару і зворотній переказ коштів - 2% від вартості товару. При оплаті готівкою доставка оплачується згідно тарифів транспортної компанії.
Оплата проводиться у національній валюті.

Безготівка

Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок продавця. За умови передплати безготівкою і замовленні комплекту шин для більшості шин ціна транспортування вже включена в ціну шин на сайті.