Зимові шини від Cooper - оцініть значення безпекиБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

З більш ніж 100-річним досвідом у виробництві шин, Cooper є одним з найбільш шанованих виробників у галузі. З різноманіттям якісних продуктів, сьогоднішній каталог від Cooper є дуже цікавим. Хороша якість і цініа є ключовими характеристиками продукції компанії, і ви можете спробувати знайти шини від Cooper для свого авто на сайті shyny.com.ua за хорошими цінами

Для холодної пори року, наш інтернет-магазин пропонує низку зимових шин від Cooper для легкових автомобілів, позашляховиків, і легких комерційних автомобілів. Модельні лінії шин Discoverer і Weather-Master призначені для застосування у зимовий період і включають економічні шин для міських автомобілів, комфортабельні туристичні шини для сімейних автомобілів, високопродуктивні шини, і шини для авто 4x4.

Безпека є головним пріоритетом з зимовими шинами від Cooper

Під час виробництва моделей серії Weather-Master працівники Cooper використовують високоякісні матеріали, передовий направлений малюнок протектора, і 3D технології ламелей, щоб додати впевненості водію під час їзди у зимових умовах. Модель Cooper Weather-Master S / T2 і S / T3 підійдуть для компактних і середніх автомобілів, Weather-Master SA2 є шиною для високопродуктивних транспортних засобів, а Weather-Master WSC підійде для позашляховиків.

Спеціально для позашляховиків і інших авто з повним приводом, лінійка продуктів Cooper Discoverer забезпечує хороший рівень тяги і контролю за авто у важких зимових умовах. Спеціалісти виробника досягли цього завдяки використанню новітніх сполук кремнію у гумовій суміщі і передовим дизайнерським рішенням. Моделі Discoverer M + S Sport і М + S2 підійдуть для високопродуктивних позашляховиків, в той час як Discoverer M + S буде хорошим варіантом для використання на реальних позашляхових транспортних засобах.

Спробуйте замовити зимові шини від Cooper на сайті shyny.com.ua за хорошою ціною .

*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс
Потрібні шиномонтажні станції


Ваша станція технічного обсуговування
Шукаємо майстерні, що спеціалізуються на монтажі шин і бажають співпрацювати з нами.
Зареєструйтеся тут безкоштовно.