БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Будьте готові: з зимовими шинами від ContinentalБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Зима близько: Час для водіїв підготувати свої автомобілі для низьких температур і складних ситуацій! Погана видимість, мокрі дороги, низькі показники температури, сніг і ожеледиця є досить звичними явищами у зимовий період. Саме тому дуже важливо знайти хороший варіант для заміни літніх на зимові шини: Ми рекомендуємо зимові шини Continental - серії ContiWinterContact

Перебувайте у безпеці під час водіння завдяки моделям зимових шин від Continental!

Високий рівень гальмування на вологих і вкритих кригою дорогах є одною з ознак якісних зимових шин від Continental. Особливе розташування блоків і ламелей протектора забезпечує дуже хороший рівень зчеплення з дорогою! Також, зимові шини Continental забезпечують високий рівень безпеки завдяки свому малюнку протектора. Вони значно знижують ризик аквапланування.

Зимові шини Continental: Рівномірний розподіл тиску і низький рівень зносу

Розроблені досвідченими експертами, зимові шини Continental володіють високим рівенем зносостійкості завдяки рівномірному розподілу тиску.

Постійний розвиток в Continental

Розвиток виробництва шин і особливо зимових шин Continental серії ContiWinterContact являє собою безперервний процес. Спираючись на багаторічний досвід та послідовний розвиток, спеціалісти виробника можуть з великою долею ймовірності гарантувати максимум комфорту та безпеки під час водіння, використовуючи зимові шини Continental! Спеціалісти компанії стараються покращити існуючі матеріальні композиції для зимових шин Continental, щоб запропонувати людям можливість безпечного пересування на автомобілі навіть в суворих умовах.

Зимові шини від Continental отримують високі оцінки на випробуваннях

Зимові шини Continental регулярно потрапляють у верхні позиції під час проведення випробовувань автомобільними журналами, і показують чудові результати рік за роком!

Серія ContiWinterContact не єдина у асортименті надійних і якісних шин від Continental. Зрозуміло, що зимову резину потрібно використовувати тільки взимку. Для літнього періоду вас може зацікавити:

  • ContiEcoContact
  • ContiSportContact
  • ContiPremiumContact

Якщо ви шукаєте якісні шини для забезпечення високого рівня безпеки та комфорту під час водіння, особливо у зимовий період, пропонуємо обрати автомобільні шини від Continental!

*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс
Потрібні шиномонтажні станції


Ваша станція технічного обсуговування
Шукаємо майстерні, що спеціалізуються на монтажі шин і бажають співпрацювати з нами.
Зареєструйтеся тут безкоштовно.