Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Перший клас використовує преміум літні Шини від Continental

Літні шини від Continental вже давно знаходяться у списку провідних шин, коли мова йде про високий рівень безпеки і комфорту. Крім того, виробник враховує екологічні аспекти під час розробки літніх і зимових шин, що дуже важливо в умовах глобальної системної кризи, у якій перебуває сучасне суспільство. Працівники компанії працюють над підвищенням довжини пробігу шин, а також над зниженям опору коченню, що веде до зниження витрати палива, а отже, значно скорочує викиди CO2 у навколишнє середовище.

Continental є лідером ринку в сфері первісної комплектації автомобілів.

Багато виробників автомобілів покладаються на якість літніх шин Continental і використовують їх у якості первісної комплектації для своїх автомобілів. Кожен четвертий автомобіль залишаючи конвеєр сьогодні оснащується літніми шинами від Continental . Вони наділені тривалийм терміном служби, і високим рівнем плавності ходу. Не дивно, що багато автовласників обирають високоякісниі літні шини від Continental.

Інноваційні технології і розвиток

Виробники автомобілів і їх власники високо цінують новітні розробки та доствід, який використовують працівники Continental під час виготовлення шин. На прикладі літніх шин, працівники Continental постійно піднімають планку, коли справа стосується адекватної поведінки авто на дорозі і рівня комфорту під час водіння. Проводячи дослідження і базуючи на них свої розробки, працівники компанії наділяють літні шини можливістю супротиву і запобіганню явищу аквапланування під час руху авто. Крім того, їм вдалося знизити втрати рівня зчеплення шини з дорогою у повороті до мінімуму.

Переконливі відгуки про літні шини від Continental

В останні роки робітники Continental важко працювали над забезпеченням технічної переваги своєї продукції у порівнянні з конкурентами. Це можливо побачити у результатах випробувань, що проводять журнали. Літні шини Continental регулярно займають найвищі позиції у таких тестах. У 2012 році німецьке видання "Auto motor und sport" засвідчило, що літні шини від Continental сприяють адекватному і безпечному поводженню авто на дорозі, и забезпечують мінімум передачі навантаження, низький опір коченню і якісний відвід води від контактної поверхні з дорогою. Високими оцінками нагородили літні шини Continental працівники німецького журналу "Firmenwagen".

Літні шини Continental ідеально підходить для автомобілів преміум-класу

Серія літніх шин від Continental ContiPremiumContact спеціально розроблена працівниками виробника для потреб водіїв, що використовують транспортні засоби преміум сегменту. Під час руху по вологій дорозі, унікальний малюнок протектора шини відводить воду від контактної поверхні з дорогою, що знижує ризик виникнення явища аквапланування. Незалежно від погодних умов, літні шини Continental сприяють безпечному пересуванню на автомобілі.

^