Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Безпечна їзда на автомобілі взимку з зимовими шинами Bridgestone.

Восени і взимку, водіям важливо придбати дуже хорощі зимові шини з метою забезпечення високого рівня безпеки на дорозі під час водіння. Ми рекомендуємо придбати зимові шини від Bridgestone: З 1931 року в основі розвитку і виробництва зимових шин Bridgestone лежить старання зебезпечити високу якість товару. Компанія виступає за інноваційні рішення, які сприяють більш безпечному водінню на більшості зимових доріг.

Використовуйте шини Bridgestone для забезпечення хорошого рівня зчеплення авто з дорогою за будь-яких погодних умов.

Зимові шини Bridgestone розробляють і наділяють такими характеристиками, які дають можливість використовувати їх навіть у важких зимових умовах в Скандинавії. Саме тому вони допоможуть вам тримати під контролем автомобіль під час руху. У ході проведення дослідженнь і розробок спеціалісти ретельно перевіряють і враховують різноманітність погодних умов взимку. Спеціалісти Bridgestone постійно тестують зимові шини і намагаються поліпшети їх характеристики. Основними напрямками розвитку є надійна робота шини і покращення контролю над автомобілем під час руху.

Зимові шини Bridgestone отримують високі позиції у рейтингах.

Під час розробки своїх товарів працівники Bridgestone керуються забезпеченням підвищення рівня безпеки пасажирів, використовуючи найсучасніщі технології. Компанія послідовно просувається у цій справі - що можливо відслідкувати в характеристиках нових поколіннь шин. Будь то мокра або сніжна дорога - зимові шини Bridgestone повинні проявити себе найкращим чином!

Інноваційні технології для підвищення рівня безпеки.

Спеціалісти Bridgestone наділяють протектор зимових шин функціональними технологічними ламелями. Навіть у найсуворіших погодних умовах це допомагає покращити рівень зчеплення з дорогою. Використовуючі ці шини водії отримують високий рівень стабільності роботи шин взимку за рахунок додаткового блоку жорсткості. Для забезпечення відмінної продуктивності і високого рівня безпеки шини Bridgestone останньої серії наділяють протектором з підвищеним вмістом кремнію. Крім вищевказаного, під час виготовлення шин Bridgestone працівники компанії використовують досвід і інщі новітні технології з метою зниження рівня шумності.

Зимові шини Bridgestone виглядають переконливо під час жорстких тестів

Працівники багатьох авто журналів, а також члени німецького автомобільного клубу ADAC регулярно перевіряють автошини. Продуктивність зимових шин Bridgestone є відмінної. В результаті, японська компанія займає верхні позиції у таких тестах. Також ці тести підтверджують репутацію зимових шин Bridgestone надійних у різних погодних умовах. Шини отримують високі результати навіть коли дорога вкрита снігом і льодом.

^