БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Всесезонні шини Bridgestone -висока продуктивність і вишуканість у будь-яку погоду.Бренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

В даний час найбільшим і одним з найуспішніших виробників шин у світі є Bridgestone . Для автомобілістів по всьому світу, Bridgestone є одним з найбажаніших марок преміум-класу, через високу якість виготовленя шин. Продукцію марки використовують в якості оригінального обладнання багато виробників, а також Bridgestone є одним з найбільш конкурентоспроможних марок на ринку у сегменті преміум.

Якщо ви цікавитесь всесезонними шинами, у нашому інтернет-магазині ви можете знайти шини Bridgestone у широкому діапазоні і для різних автомобілів. Перегляньте каталог наявних на сайті шин використовуючи опцію пошуку, щоб спробувати знайти товар, який відповідає вашим потребам.

Хороший рівень продуктивності протягом року з всесезонними шинами Bridgestone на сайті shyny.com.ua

Всесезонні шини преміум класу, які, як очікується, забезпечують високий рівень безпеки, комфорту, довговічності і у всіх, крім самих екстремальних погодних умовах, та адекватний запас безпеки навіть у суворих зимових умовах. Це саме те, що модель Bridgestone A001 може забезпечити; її передова гумова суміш з додаванням кремнію залишається пластичною і повністю функціональною у широкому температурному діапазоні. Модель Bridgestone A001 показує себе з кращого боку на вологій дорозі, де вона забезпечує хороший рівень управління і стабільності авто на швидкості, стійкість до аквапланування, і високий рівень гальмування.

На сайті shyny.com.ua ви можете спробувати знайти всесезонні шини від Bridgestone за хорошими цінами . У разі замовлення від 2 шт. шин і більше, вартість доставки входить у вартість шини.

*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс

Clients opinions

Shop rating
more