Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Літні Шини Bridgestone -висока продуктивність і вишуканість у будь-яку погоду.

Японська компанія є одним з найбільш важливих світових виробників шин і була постачальником шин у команди Формули-1 протягом багатьох років і років до 2011 року. Жорсткі виклики і безперервні удосконалення також були стимуляторами до руху вперед. При розробці літніх шини, працівники Bridgestone приділяють особливу увагу безпеці. Таким чином, літні шини Bridgestone поєднують у собі плавний хід і стабільне поводження на дорозі під час руху авто і високий рівень безпеки водіння. Крім того, літні шини Bridgestone показують високий рівень комфорту і задоволення під час водіння на сухих і мокрих дорогах. Літні шини Bridgestone це шини преміум-класу які виглядають переконливо, коли справа доходить до адекватної поведінки на дорозі, хорошого зчеплення з дорогою і якісної боротьби з акваплануванням.

Літні шини Bridgestone на випробуваннях

Літні шини Bridgestone завоювали багато нагород під час процедури тестування провідними автомобільними журналами. У 2012 році німецький журнал "Autozeitung" нагородив модель літніх шин Bridgestone Turanza T001 оцінкою "рекомендується". Поєднуючи хороший рівень безпеки, довговічності і комфорту від водіння, ця шина є одним з флагманів Bridgestone. Також, літні шини Bridgestone переконливо виглядають і в інших відгуках 2012 року від німецьких, швейцарських та австрійських автомобільних асоціацій і клубів.

Bridgestone: Завжди найсучасніші технології

Під час виготовлення літніх шин працівники Bridgestone постійно намагаються використовувати новітні технології. Яскравим прикладом цього є Технологія Cooling Fin, яка є покращенням технології ранфлет: продуктивність шини залишається досить високою, навіть якщо тиск в шинах падає несподівано. Таким чином, на певному відрізку подорожі ще можливо їхати безпечно на зниженій швидкості.

Виробники покладаються на Bridgestone

Завдяки відмінній якості і продуктивності літніх шин, Bridgestone є провідним постачальником. Відомі виробники, такі як BMW, Citroen або Mercedes-Benz покладаються на літні шини Bridgestone, встановлюючи їх на свої авто у якості початкового обладнання. Звичайно, працівники Bridgestone пропонують практично всі типи шин для легкових автомобілів, вантажівок, мотоциклів, позашляховиків 4х4, а також для потреб автоспорту.

^