Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Зимові Шини від Barum

Barum це марка шин, яка є частиною групи Continental з 1993, і пропонує високоякісні шини з хорошим показником ціна-якість. Шини марки Barum, як правило, виробляють у Чехії, країні, де компанія була заснована в 1945 році. Їх лінія продуктів охоплює шини для легкових автомобілів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів і промислових транспортних засобів.

З моделлю Polaris 3, Barum пропонує зимові шини , які відповідають найвищим стандартам якості. Вони особливо добре зарекомендували себе при їзді по мокрій дорозі, де їх показники боротьби з аквапланування є настільки ж хорошими, як і показники надання авто маневреності – що було продемонстровано під час випробувань зимових шин від ADAC 2012 року. Навіть в поїздках, які включають довгі снігові ділянки, Barum Polaris 3 є надійним і високоекономічним варіантом шин. Зимові шини Barum наділені високим рівнем зносостійкості, допомагають економити паливо, а також їх продають по хорщій ціні – що може знизити грошові витрати водія. Модель Polaris 3 доступна в різних розмірах у діапазоні від 13 до 18 дюймів у діаметрі, а також з різними індексами швидкості - від 190 до 240 км / год - працівники Barum знайдуть зимові шини практично для будь-якого автомобіля.

Більш безпечне водіння авто з зимовими шинами Barum

Модель Barum SnoVanis 2ідеально підходить для мікроавтобусів і вантажних автомобілів. Свої сильні сторони модель може показати на дорозі вкритій снігом, що робить її дуже хорошою зимовою шиною. Це забезпечується наявністю великого числа пазів і “кишень” для снігу в зовнішніх канавках протектора. Шина може забезпечити хороший рівень зчеплення з дорогою і рівень гальмування навіть у складних погодних умовах. Показник опору коченню цієї моделі був оптимізований таким чином, що SnoVanis 2 має чудовий показник допомоги в єкономії палива.

Яку б модель зі списку зимових шин Barum ви б не обрали – це буде хороший вибір. На сайті shyny.com.ua ви можете знайти і придбати шини, що вас цікавлять, за хорошими цінами.

^