Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Літні Шини Barum

Чеський виробник шин Barum був частиною німецької групи Continental з 1993 року. Літні шини Barum були розроблені з оглядом на високу ефективність.

Велике задоволення від водіння.

Спеціалісти Barum постійно проводять дослідження літніх шин з метою їх вдосконалення у майбутньому, використовуючи інноваційні технології. Тут компанії особливо приносить користь їх партнерство з Continental. Наприклад, розробникам вдалося поліпшити , стійкість дo аквапланування завдяки новим малюнкам протектора. Крім того, вдалося досягнути покращеня рівня зчеплення з дорогою на мокрій дорозі, і скорочення гальмівного шляху.

Досконалі літні шини для компактних та середніх автомобілів.

Літні шини Barum серії "Brillantis" були спеціально розробленні для компактних та середніх автомобілів. Особливості протектора сприяють хорошому рівню зчеплення з дорогою, стабільності авто під час проходження поворотів, а також підвищенню рівня комфорту під час водіння і зменшенню витрат палива.

Переконливі результати під час тестів.

<р> Німецький журнал «Gute Fahrt" засвідчив, що літні шини Barum це хороший варіант за доступною ціною. У 2012 році шини отримали позитивні відгуки. Були відмічені забезпечення хорошого рівеня керованості авто, збалансована поведінка шин на мокрій дорозі, хороша протидія акваплануванню, високий рівень комфорту та низький рівень шуму під час водіння.

^