БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Шини для BMW

Пошук по автомобілю:
Можливо, Ви не знайшли в списку модель свого автомобіля або виявили там помилки, тоді повідомите нас, будь ласка.
Бренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:
Запитання? Потребуєте поради?
Ми хотіли б допомогти Вам знайти шину для Вашого автомобіля.

<р> Починаючи з 1929 року BMW виробляє високоякісні автомобілі на радість водіям по всьому світу. Для того, щоб отримати повний контроль над автомобілем, незалежно від обставин, використування правильних шин є дуже важливим фактором. Завдяки широкому діапазону доступних шин, ви можете вибрати між літніми , зимовими і та всесезонними шинами для автомобілів BMW .

Шини, призначені для автомобілів BMW

BMW бере участь у розробці шин, які використовуються на усіх існуючих моделях. Таким чином, компанія співпрацює з виробниками шин, такими як

 • Michelin
 • Goodyear
 • Continental
 • Bridgestone
 • <р> Шини спеціально розроблені, для використання на всіх моделях BMW. У розділі Шини , які схвалені для автомобілів BMW, вони можуть бути легко визначені ,якщо на боковині шини є символ зірки або літера A з подальшим же символом зірки.

  Знайти правильні шини для вашої моделі BMW

  <р> Слідуючи вказівкам, ви можете легко знайти потрібні шини для вашого BMW . Для недосвідчених покупців, ці ознаки може бути важко виявити. При погдяді на боковину шини, ви можете побачити ширину профіля шини в міліметрах (наприклад 195), а потім співвідношення (висота бічної стінки, розділеної по ширині шини, наприклад 65) і діаметр обода в дюймах. Наступною ознакою є швидкість, ії позначають літарами (наприклад, H).

  Підходящі шини для будь-якої моделі BMW

  <р> У вас є автомобіль BMW серії X, і ви часто пересуваєтесь по бездоріжжю? Якщо це так, вам потрібні надійні позашляхові шини, які також пропонують високий рівень комфорту водіння. Шини Offroad мають спеціальні властивості, коли мова заходить про їх якість, довговічність і комфорт. Водії, які володіють:

  • BMW 5 серії
  • BMW 6 серії
  • BMW 7 серії
  • <р> На свої автомобілі, як правило, шукають шини зі зниженим опором коченню, низьким рівнем шуму , які пропонують високий рівень комфорту. Незалежно від моделі вашого автомобіля, при покупці шин для вашої BMW , ви повинні звернути увагу на рентабельність цих шин. Вибираючи шини, дивіться на ті, які пропонують низький рівень зносу та високу продуктивність. Витрату палива можна знизити, якщо вибрати правильні шини.

x