Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису
ico 0-800-21-78790-800-21-7879

Зимові шини Avon

Виробник шин Avon, у списку продукції якого присутні зимові шини з хорошим співвідношенням ціна-якість, був присутній на ринку шин починаючи з 1904. З 1997 року корпорацію Avon Tyres придбала американська компанія Cooper Tyre & Rubber Company, проте виробник продовжуює виробляти шини високої якості.

Висока якість зимових шин Avon

Зимові шини Avon можуть бути цікаві, враховуючи їх хороший накат, опір акваплануванню і рівень керованості на мокрій або засніженій дорозі в холодну пору року. Гумова суміш, яку використовують працівники Avon виробляючи зимові шини, зберегає властивості шини при температурах нижче 7 градусів за Цельсієм, забезпечуючи тим самим краще зчеплення в холодну погоду на будь-якій дорозі. Поперечні і поздовжні протекторні візерунки, є більшими, ніж ті, що використовуються в літніх шинах . Це сприяє швидкому відводу води від контактної поверхні з дорогою, вкритою брудом і снігом.
Через свою конструкції і склад гуми, зимові шини дорожче ніж літні, але набагато дешевщі, ніж всесезонні шини, оскільки останні просто альтернатива для зимових шин.

Найкращі шини Avon для холодної погоди, такі як Ice Touring ST або CR85 рекомендується для використання на автомобілях в холодний сезон. На shyny.com.ua ви можете спробувати знайти моделі Ice Touring і Ice Touring ST для легкових автомобілів за хорошими цінами. Для класу Позашляховиків/4x4 можете розглянути модель Ranger Ice . Для комерційних автомобілів - модель Avon Vanmaster .

Про нас:

Цей сайт належить ТОВ “Делтіком”, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великий вибір та вигідні ціни на шини. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі.

Вибір і якість:

  • всього більше 100 марок шин і
  • більше 35.000 типів шин у всіх Online-магазинах
  • ми продаємо шини високої якості