Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Atturo Літні шини

Літні автошини Atturo

Хочь деколи водії позашляховиків, кросоверів або легких вантажівок рухаються пересічною місцевістю на своїх авто, та, мабуть, частіше їм доводиться подорожуючи по рівній асфальтованій дорозі. Особливо в літній час, коли водії авто їдуть, хіба що, по мокрій після дощу дорозі, необхідні шини, що забезпезують хороший рівень зчеплення і керованості авто. Сьогодні на багатьох сучасних “позашляховиках” і їх спортивних варіантах встановлюють орієнтовану для асфальту низькопрофільну рузину, яка є далекою від громіздких, позашляхових шин.

Модель Atturo Az850 була розроблена як раз у такому дусі, для пересування авто по рівній асфальтованій дорозі. Удосконалена гумова суміш, жорсткий каркас, відносно низький профіль, і асиметричні дизайн протектора спрямовані на забеспечення міцного зчеплення зчеплення з дорогою і високого рівня комфорту під час їзди. Під час створення шини працівники виробника домоглися зниження опору коченню, що забеспечує меншу шумність і зниження споживання автомобілем палива, а також хороший рівень розсіювання тепла шини на високих швидкостях, що забезпечує більш прогнозовану поведінку авто на дорозі і тривалий термін служби протектора.

Хороше, доступне взуття для вашого позашляховика

Отже, ви можете віддати перевагу Atturo Az800 , доступній моделі шини класу Ultra High Performance для потужних позашляховиків і спортивних машин. Виготовлені в Тайвані для Atturo авторитетної марки Federal , ці шини створені відповідно до суворих стандартів якості. Як і на інщі свої вироби, Atturo надає трирічну гарантію на ці шини.

Влітку, shyny.com.ua пропонує дешеві шини від Atturo для позашляховиків, кросоверів або легких вантажівок. Також, вартість доставки включена у вартість шини у разі придбання від 2 шт. і більше. Спробуйте скористатися нашою пропозицією.

^