БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Atturo Літні шиниБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Літні автошини Atturo

Хочь деколи водії позашляховиків, кросоверів або легких вантажівок рухаються пересічною місцевістю на своїх авто, та, мабуть, частіше їм доводиться подорожуючи по рівній асфальтованій дорозі. Особливо в літній час, коли водії авто їдуть, хіба що, по мокрій після дощу дорозі, необхідні шини, що забезпезують хороший рівень зчеплення і керованості авто. Сьогодні на багатьох сучасних “позашляховиках” і їх спортивних варіантах встановлюють орієнтовану для асфальту низькопрофільну рузину, яка є далекою від громіздких, позашляхових шин.

Модель Atturo Az850 була розроблена як раз у такому дусі, для пересування авто по рівній асфальтованій дорозі. Удосконалена гумова суміш, жорсткий каркас, відносно низький профіль, і асиметричні дизайн протектора спрямовані на забеспечення міцного зчеплення зчеплення з дорогою і високого рівня комфорту під час їзди. Під час створення шини працівники виробника домоглися зниження опору коченню, що забеспечує меншу шумність і зниження споживання автомобілем палива, а також хороший рівень розсіювання тепла шини на високих швидкостях, що забезпечує більш прогнозовану поведінку авто на дорозі і тривалий термін служби протектора.

Хороше, доступне взуття для вашого позашляховика

Отже, ви можете віддати перевагу Atturo Az800 , доступній моделі шини класу Ultra High Performance для потужних позашляховиків і спортивних машин. Виготовлені в Тайвані для Atturo авторитетної марки Federal , ці шини створені відповідно до суворих стандартів якості. Як і на інщі свої вироби, Atturo надає трирічну гарантію на ці шини.

Влітку, shyny.com.ua пропонує дешеві шини від Atturo для позашляховиків, кросоверів або легких вантажівок. Також, вартість доставки включена у вартість шини у разі придбання від 2 шт. і більше. Спробуйте скористатися нашою пропозицією.

*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс
Потрібні шиномонтажні станції


Ваша станція технічного обсуговування
Шукаємо майстерні, що спеціалізуються на монтажі шин і бажають співпрацювати з нами.
Зареєструйтеся тут безкоштовно.