Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Зимові шини Apollo

Безпечне водіння, з зимовими шинами Apollo

В даний час цього виробника визначають як 17 у списку найбільших виробників шин у світі, ТОВ Apollo Tyres оголосила намір поліпшити на цей показник - компанія поставила для себе мету піднятися на 10-ту позицію вже у 2016 році. Стверджуючиб щo безпека клієнтів - це головний пріоритет, працівники компанії Apollo стали значними і дуже активними членами ініціативи ' Безпека шин' , що присвячена підвищенню рівня проінформованості громадськості про небезпеки, пов'язані з використанням дефектних або уживанних шин.

Звичайно, рівень безпечності є найголовнішою якістю зимових шин. Холодний сезон це важкий час для автомобілістів, і використання шин, які не підходять для зимових умов є основною причиною нещасних випадків. Під час виготовлення зимових шин, працівники Apollo не допускають ніяких компромісів стосовно рівня безпечності, а також забезпечують хороший рівень комфорту і ефективності функціонування резини на дорозі. Вони ретельно обирають матеріали та проектні рішення, щоб забезпечити продуктивність, економічність і надійність, об'єднуючи знання у сфері хімії і фізики і інженерії.

На shyny.com.ua у вас є можливість придбати шини марки Apollo для їзди взимку – наприклад, Apollo Acelere Winter, що оцінюється певними європейськими журналами як " Рекомендуємо ". Ця модель добре зарекомендував себе в ряді тестів, особливо враховуючи жорстку конкуренцію з моделями преміум-класу. Особливо, вона продемонструвала хороший рівень тяги і гальмування на дорогах, вкритих сльотою та снігом.

shyny.com.ua пропонує зимові шини Apollo за досить непоганими цінами. З цим інтернет-магазином працювати комфортно і вигідно. Також, доставка входуть у вартість шини у разі замовлення двох і більше шин.

^