Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Apollo Літні шини

Сонячні дні з літніми шинами Apollo

Протягом багатьох років, росташований в Індії виробник шин Apollo доказав свою успішність. Не зупиняючись на продажі продукції з деякими перевагами, у тому числі низька ціна , Apollo послідовно зміцнила свою здатність до розробки і отримання доступу до передових технологій. В даний час компанія володіє кількома іншими марками, у тому числі і авторитетними, такими як Vredestein і Maloya. Це свідчить про те, що компания Apollo готова придбати навіть “важковаговиків” галузі.

Як і слід було очікувати від серйозного виробника, Apollo виробляє літні шини для будь-якого типу транспортних засобів. З метою забезпечення безпеки, комфорту та ефективності роботи шин на сухих і вологих поверхнях дороги, спеціалісти Apollo, для виробництва літніх шин використовують спеціальні гумові суміші, які забезпечують високий рівень зчеплення з дорогою і низький опір коченню. Малюнок протектора забезпечує адекватний відвід води від поверхні контакту шини з дорогою, навіть у разі використання шини довше ніж зазвичай, і низький рівень вібрації для підвищення комфорту водіння.

'Нова модель на горизонті ' оголошена німецьким журналом Auto Bild - Apollo Amazer 3G , якій властива висока продуктивність. Це було перевірено під час виснажливих тестів літніх шин. Цей відмінний товар отримав гарні оцінки за поведінку в сухих і вологих умовах, а також стосовно економії палива, і зносостійкості. Модель є безкамерною літньою шиною, доступною у численних розмірах. Це означає, що вона підходить до широкого спектру легкових авто.

На shyny.com.ua , ви можете придбати "літні шини Apollo "за хорошими цінами . Замовте зараз дві або більше літні шини Apollo у нашому інтернет-магазині. У такому разі оплата доставка входить у вартість шини. Натисніть кнопку

^