Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису
ico 0-800-21-78790-800-21-7879

Aeolus Зимові шини

Зимові шини Aeolus - доступні та безпечні

Зимові шини Aeolus можуть забезпечити високий рівень комфорту і безпеки при зовнішній температурі нижче 5 ° C під час їзди. Шини цієї марки доступні у різних варіантах за хорошою ціною і підійдуть для більшості марок і моделей легкових автомобілів. Різноманітність розмірів дозволяє припустити, що ви знайдете шини, що вас цікавлять, користуючись пошуком на нашому сайті.

<р> В даний час асортимент зимових шин від Aeolus може посприяти тому, щоб, вибравши шини для свого авто, ви могли проводити час за кермом взимку набагато приємніше. Навіщо ризикувати купуючі старі шини, коли можливо придбати нові зимові шини за дуже хорошою ціною ? Розгляньте нашу пропозицію.

Їздити безпечно, керуючись принципом відповідності ціна-якість

МодельAeolus SnowAce AW 02 це зимова шина для невеликих автомобілів. Спрямований V-подібний малюнок протектора з достатньо широкими порожнинами забезпечить хороший рівень зчеплення і стійкість на дорозі, вкритій снігом і льодом, забезпечуючи можливість безпечного пересування на автомобілі у місті або за його межами. Aeolus SnowAce AW 03 підходить для компактних і середніх автомобілів, а його міцна конструкція і численні чіпкі елементи протектора на краях шини забезпечать хорошу поведінку і гальмівний шлях на дорозі, вкритій снігом та сльотою.

На shyny.com.ua ви зможете знайти зимові шини Aeolus за зорошими цінами. Вартість шини на сайті вказана з урахуванням вартості доставки, якщо ви купляєте від двох шт. шин і більше. Пропонуємо замовити шини в нашому інтернет магазині!

Про нас:

Цей сайт належить ТОВ “Делтіком”, дочірній організації міжнародної компанії Delticom AG в Україні. Ми раді запропонувати Вам великий вибір та вигідні ціни на шини. Нашим єдиним каналом продажу є інтернет. Delticom AG є найбільшим роздрібним продавцем автошин у Європі.

Вибір і якість:

  • всього більше 100 марок шин і
  • більше 35.000 типів шин у всіх Online-магазинах
  • ми продаємо шини високої якості