БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Aeolus Зимові шиниБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Зимові шини Aeolus - доступні та безпечні

Зимові шини Aeolus можуть забезпечити високий рівень комфорту і безпеки при зовнішній температурі нижче 5 ° C під час їзди. Шини цієї марки доступні у різних варіантах за хорошою ціною і підійдуть для більшості марок і моделей легкових автомобілів. Різноманітність розмірів дозволяє припустити, що ви знайдете шини, що вас цікавлять, користуючись пошуком на нашому сайті.

<р> В даний час асортимент зимових шин від Aeolus може посприяти тому, щоб, вибравши шини для свого авто, ви могли проводити час за кермом взимку набагато приємніше. Навіщо ризикувати купуючі старі шини, коли можливо придбати нові зимові шини за дуже хорошою ціною ? Розгляньте нашу пропозицію.

Їздити безпечно, керуючись принципом відповідності ціна-якість

МодельAeolus SnowAce AW 02 це зимова шина для невеликих автомобілів. Спрямований V-подібний малюнок протектора з достатньо широкими порожнинами забезпечить хороший рівень зчеплення і стійкість на дорозі, вкритій снігом і льодом, забезпечуючи можливість безпечного пересування на автомобілі у місті або за його межами. Aeolus SnowAce AW 03 підходить для компактних і середніх автомобілів, а його міцна конструкція і численні чіпкі елементи протектора на краях шини забезпечать хорошу поведінку і гальмівний шлях на дорозі, вкритій снігом та сльотою.

На shyny.com.ua ви зможете знайти зимові шини Aeolus за зорошими цінами. Вартість шини на сайті вказана з урахуванням вартості доставки, якщо ви купляєте від двох шт. шин і більше. Пропонуємо замовити шини в нашому інтернет магазині!

We fit
your tyres!

Choose one of our
fitting partners
in your area:

Clients opinions

Shop rating
more
x