БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-21-7879

Понеділок-П’ятниця / 9:00-21:00 
(Дзвінки по Україні безкоштовні)


ukraina@delti.com

Achilles Літні шиниБренд:
Модельний ряд:
Назва моделі:
Тип транспортного засобу:

Літні шини Achilles

Заснований в 1991 році, індонезійській бренд Achilles продає надійні і стильні літні шини автомобілістам по всьому світу. Цей виробник прагне залучити клієнтів намагаючись виробляти шини гідними характеристиками в плані зчеплення, відчуття керованості і комфорту, зберігаючи ціни доступними. Ця стратегія служить компанії досить добре, і Achilles займає стабільне положення на висококонкурентному ринку шин.

Achilles ATR Sport вироблені з використанням екологічних тезнологій Eco -Safe, щоб забезпечити безпечне поводження авто на мокрій дорозі, а також скоротити опір коченню для зменшення витрат палива і покращення рівня комфорту. Сталевий підперезаний протектор цієї шини намагалися зробити ефективним і надійними, а малюнок протектора має близький до спортивного дизайн. Загалом, літні шини Achilles коштують досить добре.

Ще одна літня модель від Achilles це Achilles ATR-K ECONOMIST . Плече шини має кілька ребер і додаткові ламелі для забезпечення міцнго зчеплення, оптимальної гальмівної стабільності, і впевненої поведінки під час регулярної їзди. Дві широкі поздовжні канавки допомагають з відводом води від поверхні контакту шини з дорогою і запобігають акваплануванню. Ставлячи економію грошей на перше місце , Achilles ATR-K ECONOMIST пропонує хорошу ступінь якості для даної цінової категорії.

Купляйте у мережі на shyny.com.ua якісні товари за хорошою ціно.

*Безкоштовна доставка від двох та більше шин, з урахуванням ПДВ та вартості доставки
**За винятком коліс
Потрібні шиномонтажні станції


Ваша станція технічного обсуговування
Шукаємо майстерні, що спеціалізуються на монтажі шин і бажають співпрацювати з нами.
Зареєструйтеся тут безкоштовно.