Ми використовуємо файли cookie. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся використовувати їх.
OK
Статус замовлення x
Вийти з облікового запису

08002178790800217879

Літні шини Accelera

Літні шини Accelera

Якщо ви зайшли на наш сайт для пошуку літніх шин , які можуть забезпечити адекватну безпеку та ефективність за нормальну цыну, shyny.com.ua пропонує вам шини Accelera. Вони постачаються у різних типах і розмірах, і ви легко знайдете модель, яка відповідає вашим потребам.

Найбільш успішні літні шини Accelera цє моделі Alpha, Beta, PHI, і Iota. Модель Accelera Alpha вироблена для легкових і середніх автомобілів, доступні в розмірах від 14 до 18 дюймів (діаметр обода). Як альтернативу, ви можете вибрати Accelera PHI; ця модель також пропонується у варіантах діаметрами від 16 до 20 дюймів. Дизайн протектора забезпечуе хороший рівень керованості і легкість проходження поворотів -також шина забезпечує чудове зчеплення з дорогою і якісний зворотній зв'язок у цій ціновій категорії, особливо на сухій поверхні дороги.

Платіть менше за краще

Якщо ви віддаєте перевагу більш практичному, спокійному стилю водіння, коллекція бренду також включає в себе туристичні літні шини. Ці моделі орієнтовані на зниження опору коченню, забезпечуючи кращу економію палива і комфорт. Популярні Accelera Beta добре підходить для щоденного водіння в будь-яких погодних умовах, і забезпечують хорошу енергоефективність та достатню стійкість акваплануванню; це дуже хороший варіант, якщо у вас є компактний або середній легковий автомобіль. Якщо ви їздите на позашляховику , ви можете вибрати Accelera IOTA яка є дуже цікавою пропозицією як у плані ціни, так і по рівню якості. Що б ви не вибрали, процедура замовлення проста, і ми гарантуємо відмінне обслуговування клієнтів і хорощі ціни. Замовте зараз на shyny.com.ua .
^